Aydın Özca'dan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNAN AYDIN ÖZCAN, GÜNCEL SİYASİ KONULAR VE BALKANLARLA İLİŞKİLERİ KONUŞTUKLARINI SÖYLEDİ.

İZMİR BAROSU ESKİ BAŞKANI AVUKAT AYDIN ÖZCAN, CHP GENEL MERKEZİ’NDE


CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNAN AYDIN ÖZCAN, GÜNCEL SİYASİ KONULAR VE BALKANLARLA İLİŞKİLERİ KONUŞTUKLARINI SÖYLEDİ.

 

İzmir Barosu Eski Başkanı ve 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı olan Avukat Aydın Özcan, Ankara’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Avukat Aydın Özcan, ziyarette CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.Aydın Özcan görüşmeye ilişkin yaptığı açıklamada, Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile güncel siyasi konulara ilişkin görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

CHP’nin 31 Mart seçimlerinde Kılıçdaroğlu liderliğinde büyükşehirlerde önemli bir başarı kazandığını belirten Özcan, bu başarının genel seçimlerde de devam etmesi için bütün partililerin el ele çalışılmaya devam edeceklerini kaydetti.

Özcan, ziyarette dış politika ve Türkiye’nin çevresindeki son gelişmelerle, Barış Pınarı Harekatı’nın da gündeme geldiğini ve bu konuda birlik beraberlik vurgusunda bulunduklarını anlattı.

Avukat Aydın Özcan, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na Balkan ülkeleriyle ilişkiler ve bu ilişkilerin daha da geliştirilebilmesi için yapılabileceklere dair görüşlerini de aktardığını söyledi.

İzmir Barosu Eski Başkanı Avukat Aydın Özcan, ziyarette Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’la da görüştü.

 

Yorum Gönder