Karşıyaka Gençlik Kolları Bahçelievler'de Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Karşıyaka Gençlik Kolları mahalle toplantılarına devam ediyor. Altıncısı düzenlenen toplantı bugün Bahçelievler Mahallesi'nde gerçekleştirildi. Toplantıya mahalle çalışma grubu üyeleri, CHP Karşıyaka ilçe yöneticileri, meclis üyesi ve adayları; CHP Karşıyaka Gençlik Kolları yönetimi ve mahallede bulunan genç üyeler katıldı.

Karşıyaka Gençlik Kolları Bahçelievler'de Buluştu 

 

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Karşıyaka Gençlik Kolları mahalle toplantılarına devam ediyor.  Altıncısı düzenlenen toplantı bugün Bahçelievler Mahallesi'nde gerçekleştirildi. Toplantıya mahalle çalışma grubu üyeleri, CHP Karşıyaka ilçe yöneticileri, meclis üyesi ve adayları; CHP Karşıyaka Gençlik Kolları yönetimi ve mahallede bulunan genç üyeler katıldı. 

 

CHP Karşıyaka Gençlik Kolları Başkanı Uğur Ermeş konuşma yaptı. Ermeş gençlerin partide daha aktif olması gerektiğini vurgulayarak, "Gençlerin siyasette yeri çok önemlidir. Örgüt daha fazla dinamikleşir ve giderek büyür. Bu da örgüt yapısının daha fazla üretken ve girişken olmasını sağlar. Siyaseti gençler için sempatik kılmak kolay değildir. Biz bunu sağlamaya çalışıyoruz, bunun için saygı,sevgi ve anlayış çerçevesinde ideolojik bir zeminde birleşmek için çabalıyoruz. Burada bu kadar genci bir arada görmek ve parti büyüklerimizin bize olan desteği beni çok mutlu etti" diye konuştu.

                

AYNI KARARLILIKLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ!

Ermeş konuşmasında Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlere de değindi. Ermeş, "Yerel seçime az bir süre kaldı. Kim aday gösterilirse gösterilsin biz gençler olarak parti çatımızın altında aynı kararlılık ve azimle çalışmaya devam edeceğiz. Biz gençlik kolları olarak her şeyi yapmaya hazırız. Mahallelerimize, mahalle çalışma gruplarına her koşulda destek olacağız" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

Toplantı mahalledeki genç üyelerin kendini tanıtması ve çalışma grubu üyelerinin taleplerini aktarmasıyla son buldu. 

 

Haber: İzlem Arıgümüş 

Yorum Gönder