İzmir’den Norveç’e gelin gidiyor

Ayvalık ve Boşnak camiasının sevilen simalarından merhum Mehmet Tokgöz’ün kızı Simge Tokgöz, İzmir Bölge İdare Mahkemesi Başkanı merhum Ali Telli’nin oğlu Ali Artun Telli Çeşme Dilaila Beach’ta gerçekleştirilen muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

İzmir’den Norveç’e gelin gidiyor

 

Ayvalık ve Boşnak camiasının sevilen simalarından merhum Mehmet Tokgöz’ün kızı Simge Tokgöz, İzmir Bölge İdare Mahkemesi Başkanı merhum Ali Telli’nin oğlu Ali Artun Telli Çeşme Dilaila Beach’ta gerçekleştirilen muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi.Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran’ın kıydığı nikahta, Genç çift düğüne katılan kalabalık davetlilerin alkışları arasında bir ömür boyu mutluluk için ‘evet’ dedi.  Matematik Mühendisi Simge Tokgöz, Norveç’te yaşamını sürdüren Ali Artun Telli ile hayatını birleştirdi.

Gecede genç çifti yalnız bırakmayan davetliler bol bol oynadı. Genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.Düğüne değişik kentlerden katılan konuklar pistte genç çifti hiç yalnız bırakmadı.

Genç çift düğünün ardından balayı için Afrika’ya gideceği belirtildi.Halkızbiz gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


 

Haber: Doğan Prepol

Yorum Gönder