Eşrefpaşa Hastanesi’nden İGC Üyelerine Sağlık Taraması

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Eşrefpaşa Hastanesi ile sağlık taraması konusunda anlaşmaya vardı.

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, İGC Yönetim Kurulu Üyeleri; Genel Sekreter Mehlika Gökmen, Esat Erçetingöz ve İGC Sağlık Komisyonu temsilcisi Şirin Yörük, cemiyet üyelerinin hastaneden yararlanma prosedürlerini belirlemek için başhekimliğe bir ziyaret gerçekleştirdi. 

 

Hastane Başhekimi Kadir Devrim Demirel, Başhekim Yardımcısı Gaffar Karadoğan ve Yönetim Hizmetleri Sorumlusu Filiz Dağ ile yapılan görüşmeler sonucunda, İzmir Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin Ekim ayından itibaren her gün 3’er kişi olmak üzere Eşrefpaşa Hastanesi’nde sağlık taramasından geçirilmesi kararlaştırıldı.

 

Pandemi ortamında sağlık kontrollerini zamanında yaptıramayan üyelerini tek merkezden sağlık kontrolünden geçirme görüşünü benimseyen İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi, hizmetten yararlanma şartlarını şöyle belirledi:

 

·         Randevular bireysel olarak değil, İGC sekreterliği vasıtasıyla alınacak.

·         Öncelik 65 yaş üstü üyelerde olmak koşuluyla, Cemiyet sekreterliğine başvuran üyeler randevu alınarak sırayla sağlık taramasından yararlandırılacak.

·         Dahiliye uzmanı tarafından ilgili birimlere yönlendirilecek olan üyeler, gerekli tetkikler yapılarak sağlık taramasından geçirilmiş olacak.

·         Durumu acil olan üyelere öncelik tanınacak. 

Yorum Gönder