İYGMD’de Yönetim Muzaffer Tezel ile “Devam” dedi

İzmir Yargı ve Güvenlik Muhabirleri Derneği Olağan Genel Kurulu Güzelyalı Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Genel Kurul’da Başkan Muzaffer Tezel ile bir dönem daha yola devam kararı alındı.

Yapılan Genel Kurulda 2. Dönem için görev alan Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Tezel; “Değerli arkadaşlarımın isteği, basın sektörünün içinde bulunduğu olağanüstü durum

mücadeleyi sürdürmeyi gerektirdiği için bir dönem daha görev yapmayı uygun buldum.

Bin bir emekle kurulan Atatürkçü, Vatansever ve Cumhuriyet değerlerine bağlı derneğimiz, her biri iyi yetişmiş yönetim kurulu üyelerimizle birlikte bünyemizdeki polis ve adliye muhabiri arkadaşlarımıza destek olacağız. İlk işimiz derneğimize üye olan ya da olmayan muhabir arkadaşlarımızla birlikte “İlk Kurşun Basın Çalıştayı” düzenleyeceğiz” dedi.

 

Başkan Muzaffer Tezel; “Çalıştayı yakın işbirliği içinde bulunduğumuz Aydın ve Bursa’da görev yapan polis-adliye muhabiri arkadaşlarımızı da davet ederek sorunlarımızı masaya yatıracağız. Bu çalıştayı daha sonra Aydın ve Bursa’da gerçekleştireceği. Amacımız çözüm önerileri geliştirmek ve hayata geçirmek. Pandemi süreci yüzünden bir önceki dönemde yapamadığımız projeleri hayata geçireceğiz. Üye sayımızı arttırarak daha güçlü olacağız.

Bugüne kadar derneğimize hizmet eden başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile bize her türlü desteği veren Konak Belediye Başkanımız Sayın Abdül Batur’a teşekkür ediyor, yeni dönemin derneğimiz ve yönetim kurulumuz için başarılı geçmesini diliyorum” diye konuştu.       

 

Olağan Genel Kurulda Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Tezel (Yeni Haber Gazetesi ve www.yenihaber.com.tr İnternet Portalı Sahibi), Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Oğuzhan Kavaklı (Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Emekli Öğretim Üyesi), Mehmet İnmez (Cumhuriyet Gazetesi Muhabiri), Arif Çayan (Medya Ege Yönetim Kurulu Başkanı), Serdar Yılmaz (DHA İzmir Büro Şefi), Bahri Karataş (Hürriyet Gazetesi Emekli Muhabiri) ve Cem Ulucan’dan  (Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı) seçildi. 

Yorum Gönder