KARŞIYAKALI KANARYA SEVERLER’DEN KSK’Lİ FUTBOLCULARA BAKLAVA

KARŞIYAKALI KANARYA SEVERLER’DEN KSK’Lİ FUTBOLCULARA BAKLAVA

Karşıyaka Kanarya Severler Derneği, 2.lig’e çıkabilmek için Yükselme Play-Off'ta eşleştiği rakibi Van Büyükşehir Belediyespor'la 10 Mayıs Cuma günü karşılaşacak olan Karşıyaka Futbol Kulübü futbolcularını tesislerde ziyaret ederek futbolculara baklava ikram ederek moral aşıladı.

‘KARŞIYAKA KANARYA SEVENLER DERNEĞİ’NDEN KSK’YE DESTEK ZİYARETİ


KARŞIYAKALI KANARYA SEVERLER’DEN KSK’Lİ FUTBOLCULARA BAKLAVA

 

Karşıyaka Kanarya Severler Derneği, 2.lig’e çıkabilmek için Yükselme Play-Off'ta eşleştiği rakibi Van Büyükşehir Belediyespor'la 10 Mayıs Cuma günü karşılaşacak olan Karşıyaka Futbol Kulübü futbolcularını tesislerde ziyaret ederek futbolculara baklava ikram ederek moral aşıladı.Türkiye 3.lig de mücadele eden Karşıyaka futbol takımını oynadığı 34 maç sonunda topladığı 55 puanla ligi 4.cü sıra da tamamladı. Bu sonuçla 2.lig’e çıkabilmek için Yükselme Play-Off’ta mücadele hakkı kazanan Karşıyaka Futbol takımı 10 Mayıs Cuma günü çıkacağı Play-Off ilk maçına destek veren, Karşıyaka Kanarya Severler Derneği, Karşıyakalı futbolcuları antrenmanda ziyaret ederek baklava ikram etti.

BİZ SİZE GÜVENİYORUZ

Karşıyaka Kanarya Severler Dernek Başkanı Şeref Körk ziyaretle ilgili şunları söyledi;

‘Bizler Karşıyakalı olarak Futbolcularımıza ve hocamıza Cuma günü oynayacağımız Play-Off ilk maçımızda başarılı olacağına tüm kalbimizle inanıyoruz. İlk maçta alacağı sonuçla ikinci maça avantajlı çıkacağından şüphemiz yok. Onlara olan güvenimizi göstermek içinde bu gün antrenmanda sporcu kardeşlerimi ve hocamız ziyaret ettik Karşıyaka’mızı yeniden Süper Lige çıkarabilmek için adım adım ilerliyorlar.İnanıyoruz ki Karşıyaka’mız önümüzde ki sezon 2.lig’de mücadele edecek.’ DediKarşıyakalı futbolcularda bu güvene layık olacaklarını ifade ederek Cuma günü oynayacakları ilk Play-Off maçından galip gelerek ikinci maça avantajlı çıkma sözü verdi.
 
Yorum Gönder