Başkan İduğ, yapılacak çalışmaları vatandaşlarla belirliyor

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, mahalle gezilerine Yunus Emre Mahallesi ile devam etti. Muhtar Selaattin Özdemir ve vatandaşlarla ilk olarak mahalle kahvesinde biraraya gelen Başkan İduğ, talep ve şikayetleri dinledi. Başta Temizlik ve Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürleri olmak üzere ilgili bürokratların da eşlik ettiği İduğ, sokakları gezdi, parkları ve belediyeye ait spor tesislerini inceledi...

Başkan İduğ, yapılacak çalışmaları vatandaşlarla belirliyor 

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, mahalle gezilerine Yunus Emre Mahallesi ile devam etti. Muhtar Selaattin Özdemir ve vatandaşlarla ilk olarak mahalle kahvesinde biraraya gelen Başkan İduğ, talep ve şikayetleri dinledi. Başta Temizlik ve Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürleri olmak üzere ilgili bürokratların da eşlik ettiği İduğ, sokakları gezdi, parkları ve belediyeye ait spor tesislerini inceledi. Başkan İduğ, vatandaşların başta pazaryeri ve kafeterya olmak üzere istedikleri yatırımları nerelerde hayata geçirebilecekleri konusunda  görüş alışverişinde bulundu.

 

Sağlık ocağı ve doğal gaz konusundaki talepler için ilgili kurumlar ile işbirliği içinde olduklarını anlatan İduğ, Özgül Gündüz Halk Sağlığı Binası’nı da ziyaret ederek, yapacakları düzenlemelerle burayı daha etkin kullanacaklarını söyledi. Mahalle gezilerine böyük önem verdiklerini belirten Başkan Mustafa İduğ, “Yolumuza ‘Bornova Hepimizin’ sloganı ile çıktık. Mahallerimize yapılacak hizmet ve yatırımları da, yerinde görerek ve vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz” dedi.   

Yorum Gönder