Menderes'te kayıtlar başladı

Menderes'te kayıtlar başladı

Menderes Belediyesi tarafından öğrencilere yönelik ücretsiz yaz spor okulları için kayıtlar yapılıyor. 1 Temmuz tarihinde start alacak olan ücretsiz kurslar için kayıt yaptırmak iç in geç kalmayın! Yaz tatilinde öğrencilerin sporla buluşmasını amaçlayan kurslara 5-16 yaş arası çocuklar başvurabilecek
 5 dalda eğitim

Öğrenciler kayıtlarını Menderes Belediyesi Eğitim, Gençlik ve Spor Kulübü ile Menderes Belediyesi Gümüldür Çok AmaçlıSpor Salonu’ndan yapabilecek.Öğrencilere basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi ve jimnastik branşlarında eğitimler verilecek. 2003-2014 doğumlular masa tenisi, 2004-2013 doğumlular basketbol, 2006-2012 doğumlular voleybol, 2006-2013 doğumlular futbol, 2009-2014 doğumlular jimnastik branşlarında ki eğitimlerden ücretsiz yararlanabilecek.

Başkan Kayalar’dandavet

Sporun önemine değinen Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Sağlıklı birey olmanın temelinde yatan özelliklerin başında spor gelmektedir. Menderes Belediyesi olarak okulların kapanmasıyla birlikte başlatacağımız ücretsiz yaz spor okullarımıza tüm çocuklarımızı davet ediyoruz. 5 branşta açılan spor okullarımızda çocuklarımız hem spor yapacak hem de sosyalleşecekler.Tüm evlatlarımızı yaz spor okullarımızdan faydalanmaya davet ediyorum” dedi.

Yorum Gönder