Urla Belediyesi WhatsApp İletişim Hattı açıldı

Urla Belediyesi vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak, sorun ve önerileri daha hızlı çözüme kavuşturmak amacıyla WhatsApp İletişim Hattı kurdu.

Daha yaşanabilir, daha güzel bir Urla yaratmak için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Urla Belediyesi, kurduğu WhatsApp İletişim Hattı ile kentte meydana gelen olumsuzlukları ve vatandaşların sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz; “Yaşadığımız teknoloji çağına ayak uydurarak “Online Belediyecilik” anlayışına geçmemiz gerektiğini seçim sürecinde de dile getirmiştim. Bugünden itibaren başlattığımız bu çalışma ile vatandaşlarımız artık sorun ve önerilerini belediyemize doğrudan iletebilecek ve gereken çalışmalar bir an önce gerçekleştirilecek” dedi.

Yorumlar

ahmet kıymet :

İkamet ettiğimiz torasan mah.öğretmenler parkı cumartesi ve pazar günleri adeta mangal sefası yerine dönüşüyor.küçük bir plaj var,oraya gelenler araçlarını yol kenarına sağlı sollu park ediyorlar.trafik tamamen felç oluyor.buna bir çözüm bulursanız sevinirim.birde 555 sokakta 50 mt.lik büyük su borusu döşendi yolu kazdıkları gibi bırakıp gittiler.araçlar hızlı gidip geliyorlar ve evlerimiz toz içinde kalıyor.muhtar bunu görüyor.inşAllah kısa zamanda alt yapımız gelir.

Antoine ULAS :

monsieur, j'habite iskele Mah 2121/2A no... 28 Les pluies dilüviennes font apparaître un énorme des troues en pleine rue, pour cause de pluies la rue impraticables. C'est pourtant, les habitent paie des impots, je vous prie de bien vouloir prendre connaissance merci d'en tenir compte merci d'en prendre Note. En attendant üne réponse de votre part je reste à votre dışposition.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder