REKORTMENDEN ALEYNA TİLKİ'YE TOKAT

REKORTMENDEN ALEYNA TİLKİ'YE TOKAT

Guinness rekorlarını dünyanın en bas sesi, dünyanın en güçlü bas sesi ve tek nefeste en uzun şarkı söyleyen adamı olarak elinde tutan gururumuz Gurur Bey, yeni şarkısını müzik severlerle buluşturdu. Askerlik döneminde Güney Doğuda terör örgütüyle girilen çatışmada gazi olan Gurur Bey, vatan aşkını döktüğü melodilerinde müzikle gençliğe neden sevmeliyiz anlatıyor. Söz ve müziği Gurur Bey imzası taşıyan “Bir Ölür Bin Diriliriz” isimli eser kısa sürede sosyal medyada ilgiyle karşılandı. Ümraniye film stüdyolarında usta isim Yekta Özbilen yönetmenliğinde birde klip çalışması yapan Gurur Bey, dünden bugüne Türk birliği ve ayrılmaz bütünlüğünü ifade etmeye çalıştık vurgusunu yaptı.Gençliğin takip ettiği ve yeni nesil şarkıcıların bazen talihsiz ve düşüncesiz açıklamalar yaptığını ifade eden Gurur Bey  

“Ben bu vatanda yaşayan her kesin gazisi, rekortmeni ve şarkıcısıyım, gençlik yıllarımda Konya’da çobanlık yaparak hayat mücadeleme başladım, askerde gazi oldum ve dünya rekortmeni böyle bir yaşam bana nasip oldu şükür ama Aleyna Tilki hanımın sosyal medyasındaki açıklaması ve haber olmasıyla duyulması beni üzdü.  

Burada çoban olan ama telefonu da olan bir kullanıcı var mı? Arkadaş olmak istiyorum gerçek bir çobanla, dağları bana yalnızca o anlatsın… Çünkü ben dağları gökdelenlerden izleyenlerden değil, dağın içinde dağı, koyunları, çimenleri, oksijeni hissedenlerden duymak istiyorum! diye bir açıklama olabilir mi? sen önce o dağlarda kefensiz yatanların hikayesini öğren, bu vatan neden kıymetli onu öğren, o yeşiller o oksijen sana daha da kıymetli gelsin, ayrıca çobanı turist rehberiyle karıştırma biz hayvan otlatırız” diyerek tokat gibi bir gönderme yaptı. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163