3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Özel Oturumu: Kamunun Bilgilenme Hakkı

Online oturumun açılış konuşmalarını Gazeteciler Cemiyeti (GC) Başkanı Nazmi Bilgin, İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen ve Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) Başkanı Gökhan Durmuş yapacaklar.

 

Toplantının onur konuğu ve ana konuşmacısı Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Nacho Sanchez Amor.

 

Etkinlikte, Medya için Demokrasi Kıdemli Politika Uzmanı gazeteci Kenan Şener tarafından M4D Medya İzleme 2021 Birinci Çeyrek Raporu sunulmasının yanı sıra İGC ve TGS’nin dönemsel çalışmaları da tartışmaya açılacak.

“Gazetecilik ve hukuki güvenlik; Mümkün mü?” başlıklı yuvarlak masa toplantısının moderatörü gazeteci Sedat Bozkurt, konukları ise gazeteciler Barış Terkoğlu, Müyesser Yıldız ile Medya ve Hukuk Araştırmaları Derneği Eş Başkanı Veysel Ok.

Söyleşiye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

 

https://zoom.us/meeting/register/tJIud-6vrz8rH9Tf8pupaWEgG1duoKYiQpvg

 

Kayıt yaptırdıktan sonra, kayıt olduğunuz bilgisi e-posta adresinize ulaşacaktır. Davet bağlantısına tıklamanız ve söyleşinin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

 

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 96-307714150 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

 

Notlar:

 

-100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.

 

-Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecektir.

 

-Etkinlikle ilgili sorularınızı info@media4democracy.org adresine e-posta gönderebilirsiniz. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163