'Her şey çok güzel olacak' iması Sabah gurubu ile yollarını ayırdı
'Her şey çok güzel olacak' iması Sabah gurubu ile yollarını ayırdı

YSK'nın İstanbul'daki seçimleri yenileme kararının ardından “Her şey çok güzel olacak” adlı filminden bir sahne paylaşarak YSK kararına karşı göndermede bulunan Uğur Karakullukçu Sabah ve A Spor'la yollarının ayrıldığını açıkladı.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK)’nın İstanbul’da seçimlerin yeniden yapılması kararının ardından, 31 Mart’ta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, YSK'nın kararının ardından "Artık sanatçısı da, iş insanı da, işçisi de, öğretmeni de, memuru da konuşacak, herkes konuşacak" demişti. İmamoğlu’nun çağrısının ardından birçok ünlü isimden destek mesajları gelmiş, sosyal medyada “#HerSeyCokGuzelOlacak” mesajı gündem olmuştu. Destek verenler arasında Hükümete yakın Sabah gazetesi yazarı ve Sabah Spor Servisi Dış Haberler Sorumlusu Uğur Karakullukçu da vardı.

Uğur Karakullukçu, Cem Yılmaz’ın “Her şey çok güzel olacak” adlı filminden bir sahne paylaşarak YSK kararına karşı göndermede bulunmuştu.

Sevilen spor yorumcusu Uğur Karakullukçu, o paylaşımı yaptığı 7 Mayıs’tan bu yana, program yaptığı A Spor ekranlarına çıkamıyordu.

İşte Karakullukçu'nun o paylaşımı;

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163