İZTO'DA 'MEDYA FOTOĞRAFÇILIK KOMİTESİ' GÜVEN TAZELEDİ

Fuar İzmir’de sandık başına giden İzmir Ticaret Odası (İZTO) üyeleri, 4 yıllığına meslek komitelerinde görev yapacak isimleri ve İZTO meclis üyelerini belirledi.

Tek listenin oylandığı seçimi kazanan 40. Medya Fotoğrafçılık Komitesi listesinde Abdulhakim Bingöl (Genç Lider Radyo ve Televizyon Yayıncılık San. ve Tic. A.Ş.), Tayfun Bitirim (Foto Tayfun) Murat Akgün (Mutfak Yapım), Celal Bayrak (Lüks Fotoğraf) ve Erkan Turhan (Elif Yiğit Fotoğrafçılık) yer aldı. Oylanan listeden önceki dönemde İZTO Meclis üyeliği görevini başarı ile yürüten Abdulhakim Bingöl ve Tayfun Bitirim 40. Medya Fotoğrafçılık Komitesi’nden İZTO Meclis Üyesi seçilerek güven tazeledi.

İZTO 40. Medya Fotoğrafçılık Komitesi Üyeleri Abdulhakim Bingöl (İZTO Meclis Üyesi), Tayfun Bitirim (İZTO Meclis Üyesi), Murat Akgün, Celal Bayrak, Erkan Turhan ve Yusuf Saygı seçim sonrası yaptıkları açıklamada seçimlerin demokratik bir ortamda başarı ile gerçekleştiğini ifade ederek, kendilerine destek olan herkese teşekkür ettiler.

İZTO Meclis Üyesi olarak güven tazeleyen Yıldız FM, Lider FM radyoları ile Ege Manşet Gazetesi ve www.egemanset.com internet haber portalı imtiyaz sahibi Abdulhakim Bingöl, İZTO Meclis Üyesi olarak yeni dönemde özellikle İzmir yerel basınının daha da güçlenmesi için çalışmalar yapacağını sözlerine ekledi. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163