Bu Makale
1660 Tekil
Görüntülendi.
Opr.Dr. Hilmi Çetin Aydınok’a Teşekkürler!

Opr.Dr. Hilmi Çetin Aydınok’a Teşekkürler!

Birkaç yıldır sağ dizimde ağrılar oluyordu. Ancak öyle bir duruma geldim ki,  özellikle son iki aydır yürürken aksıyor, canım yanıyor ve zorlanıyordum. Sıkıntıma çare aramaya başlarken, on beş yıl önce beni sol dizimden ameliyat eden doktorumun izini sürdüm. Opr. Dr.Hilmi Çetin Aydınok’un Özel Ege Şehir Hastanesi’nde olduğunu öğrendim. Kısa sürede kendisine ulaştım ve dakikalar içinde randevu işi tamamlandı. Soluğu, beni on beş yıl önce sağlığıma kavuşturan sevgili doktorumun karşısında aldım. Sol dizimden ameliyatımı gerçekleştirmişti.  O günden bugüne sol dizimle ile ilgili hiçbir sıkıntı ve sorun yaşamadım, kendimi yine O’nun sihirli ellerine güvenle teslim edebilirdim.

Doktor Hilmi Bey, önce elle dizimi muayene etti, sonra “Röntgen ve MR” istedi.  Kısa süre içinde çekimleri yaptırıp, sonuçlarını doktoruma ilettim. Sonuçlara göz gezdiren ve gözlerimin içine bakan Dr. Aydınok, “ Sevgili Doğan, iç ve dış menisküs yırtılmış. Sen de bak birlikte bakalım, bir de kist görünüyor. Sonuç olarak ameliyat olman gerekiyor. Lütfen, ameliyat sonunda yüzde yüz iyileşeceğini düşünme! Ama yaşadığın sorunlar yüzde seksen ortadan kalkacak ve sağlığına kavuşacaksın,” diyerek ne yapılacağını tek tek anlattı.

Birlikte konuşup ameliyata karar verdik. Ameliyat günü geldi çattı! Sabah erkenden randevu saatinde Özel Ege Şehir Hastanesi’nde giriş kaydımı yaptırdım ve ikinci kattaki odama yerleştim. Güleryüzlü görevli hemşireler gerekli olan tüm tetkikleri yaptı. Ardından beni kısa süre içinde ameliyathaneye aldılar. Anestezi uzmanı doktor hanım neler yapılacağını bana anlattı. Bir anestezi teknikeri ise ameliyat masasının başında kaldı.

Ameliyathane olması gerektiği kadar soğuktu. Ancak ben soğuk havayı hiç sevmediğimi söylediğimde; tekniker üzerimi örttü ve vücudumu sıcak tutması için bir ısıtıcıyı da örtünün altına bıraktı. Bu nazik davranış için ne kadar teşekkür etsem azdır. Anestezi ile belimden aşağısı bir anda yok oldu sanki. Doktorum ameliyata başladı, hem sohbet ediyoruz hem de neler yaptığını bana anlatıyor. Kısa bir süre sonra her şey olup bitmişti bile…

Gerçekten benim yeniden sağlığıma kavuşmamı sağlayan, bana göre İzmir’in en iyi Ortopedistleri arasında ilk sırada yer alan, Opr.Dr. Hilmi Çetin Aydınok ve ekibine, Özel Ege Şehir Hastanesi ikinci kat personeline çok teşekkür ediyorum. Son söz olarak şunu söylemeliyim.  Ortopedi ile  problemleri olanlara göğsümü gere gere Opr.Dr. Hilmi Çetin Aydınok’u öneriyorum.

Sağlıcakla Kalın…

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×