Karşıyaka Kanarya Severler Derneği yeni sezona iddialı giriyor

Karşıyaka Kanarya Severler Derneği yeni sezona iddialı giriyor

 

Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonu’na bağlı dernekler, 3 – 6 Ekim’de Ankara’da düzenlenen yarışmayla 2019 – 2020 Sezonunun merhaba diyor.

 

Karşıyaka Kanarya Sevenler ve Yetiştirenler Derneği, 2019 – 2020 sezonuna çok iddialı giriyor. Ankara’da düzenlenen sezonun ilk yarışmasına Karşıyaka’dan 27 Kanarya yetiştiricisi 233 Kanarya ile katılarak Karşıyaka’yı temsil edecek.

 

HEDEFİMİZ İLK BEŞ

Karşıyaka Kanarya Severler ve Yetiştirenler Dernek Başkanı Şeref Körk yeni sezonla ilgili şunları söyledi;

‘Dernek üyemiz Kanarya yetiştirici arkadaşlarımız 2019 – 2020 sezonunun ilk yarışmasına çok iyi hazırlandılar. Ellerinde ki nadide Kanaryaları bu sezonun ilk yarışmasında yarıştırarak Karşıyaka’yı çok iyi temsil edeceklerinden eminim.

Dernek olarak her sezon bir önceki sezondan çok daha başarılı oluyoruz. Bu sezon da hedefimiz yine kendi rekorumuzu kırmak olacak ve sezonun ilk yarışması olan Ankara etabından arkadaşlarımız eminim ilk beş içerisinde yer alacaklar, hedefimiz ilk beş. Öyle tahmin ediyorum ki yarışlara girecek 233 Kanarya’dan en az 30’u dereceye girecek bu konuda mütevazi olmaya hiç gerek yok.’ Dedi

 

HEDEFİMİZ KARŞIYAKA'MIZI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK

Karşıyakalı kanarya yetiştiricisi Erden Aksoy yeni sezon için görüşlerini şöyle ifade etti;

‘Biz Karşıyakalı kanarya yetiştiricileri olarak Karşıyaka’mızı en iyi şekilde temsil etmek. Derneğimizde bu işe gönül vermiş Akademisyenler, Doktorlar, Şirket Yöneticileri, Müzisyenler, İş insanları var hepsi kendi alanlarında başarılı insanlar. Dernek olarak bizler yeni sezonda çok iddialıyız. Ankara’da başlayan yeni sezonla beraber her yarışmada ilk beş içerisinde yer alarak sezonu en kötü ilk beş içerisinde bitirmek olacak.’ Dedi.

 
  


Haber: Doğan Prepol

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163