AKP zorbalığı... CHP’ninkini indirip kendisininkini astı
Seçim kampanyasında, TRT’yi ve neredeyse bütün televizyonları Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu üzerinden özel televizyonlarına dönüştüren, devletin bütün olanaklarını sonuna kadar kullanan muhalefete karşı büyük bir adaletsizlik yapan AKP bunlar da yetmiyormuş gibi büyük bir zorbalığa da imza atıyor. Sakarya’da CHP’nin pankartı indirilerek yerine AKP’nin pankartı asıldı.
Olay Serdivan İlçesi’nde yaşandı. CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'un çalışma ekibi Serdivan İlçesi, Çark Caddesi üzerinde bulunan 4 katlı bir binanın sahibiyle anlaşarak binanın ön yüzüne bir pankart astırdı.PANKART GERİLİMİ -
Pankartın asılmasından kısa bir süre sonra bölgeye gelen AKP Serdivan İlçe yönetimi, pankart asılan yerin 4 katlı binaya değil, hemen önündeki 2 katlı binaya ait olduğunu öne sürünce iki parti yöneticileri arasında tartışma çıktı.
Tartışma bir anda büyüyünce olay yerine çok sayıda polise ekibi sevkedildi. Yan yana olan 2 bina sahiplerinin ifadelerine başvuran polis, büyük bir skandala imza atıp bütün Türkiye’yi aptal yerine koyarak dört katlı binanın duvarının, AKP yöneticilerinin anlaşma yaptığı 2 katlı binaya ait olduğunu ilan etti.
Bizim Sakarya gazetesinin haberine göre; bunun üzerine AKP heyet, olay yerine vinç çağırdı. Dört katlı binanın duvarındaki CHP Milletvekili Engin Özkoç'un fotoğrafının bulunduğu “O sizin sesiniz” yazılı pankart vinçle binaya çıkılarak indirildi. Pankartın yerine de Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun fotoğrafının bulunduğu pankartı astı.PANKART GERİLİMİ -
CHP'li yöneticiler pankartın asıldığı bölgenin anlaştıkları binaya ait olduğunu savunarak, yaşananlara tepki gösterdi. 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×