Bunlar, ne Mülteci, ne Göçmen, ne Sığınmacı, ne de Kaçkın!

Bunlar, AB-D Emperyalist Haydutlarının Yeni Sevr’i olan BOP’un ve Hizmetkârı, Eşbaşkanı AKP’giller’in Ortaçağcı İstilacılarıdır!

 

AB-D Emperyalist Haydutlarının Yeni Sevr’i olan BOP’a (Büyük Ortadoğu Projesi’ne) Eşbaşkanlık ve hizmetkârlık eden AKP’giller; Ülkeyi Ortaçağcı Faşist Din Devletine götürme hedeflerine askerlik yapmaları ve Türkiye’nin BOP kapsamında en az üç parçaya bölünmesi planına hizmet etmeleri için güzelim ülkemizi AB-D Emperyalistlerinin emri doğrultusunda Ortaçağcı gericilerin istilasına uğrattılar.

AB-D Emperyalistleri ile Yeni Sevr Projesi olan BOP’u yaşama geçirsinler diye iktidara taşıdıkları AKP’giller; Türkiye’nin nüfus yapısını değiştirerek Türkiye’de Türk’ü azınlığa düşürme amacıyla 13 ila 15 milyon insanın bir proje kapsamında Türkiye’yi işgal etmeleri sorununu birlikte yarattılar.

İşte Uluslararası Emperyalizmin en önde gelen temsilcilerinden biri olan, insanlık düşmanı, karşıdevrimlerin finansörü George Soros’un dediği gerçekleşiyor ülkemizde.

Ne demişti George Soros?

“Avrupa en fazla 1 milyon mülteciyi alabilir. Onu da seçerek ve gönüllülük esasına göre alabilir. Gerisi sizin ülkenizde yani Türkiye’de kalacak. Türkiye bunları barındırıp, besleyip ülkesinde tutacak.”

13 ila 15 milyon Ortaçağcı İstilacı, vatansız kendiliklerinden gelmediler ülkemize. AB-D Emperyalist Haydutlarının emperyalist emelleriyle AKP’giller’in Ortaçağcı ümmet, hilafet özlemleri çakıştığı için, ABD ve AB’li efendileriyle birlikte AKP’giller çağırdılar onları buraya.

Tayyipgiller’in bu hainane politikaları yüzünden Türkiye, 300 milyar doları geçen zarara uğratılmış, yoksul, çilekeş halkımızın nafakasından kesilen paralar bu ihanet politikaları sebebiyle sokağa atılmış, ülkemizin yeraltı-yerüstü kaynakları bu Ortaçağcı İstilacıları beslemek, barındırmak için heba edilmiştir.


Türkiye’nin her yeri bu Ortaçağcı kımıl zararlıları tarafından işgale uğratılmıştır.

Bu Ortaçağcı güruh Avrupa’ya geçmesin diye Kuvayimilliyeci Atalarımızın uğruna yaşamlarını feda ettiği, kanlarıyla suladığı topraklarımız bu istilacılara, halkına, vatanına ihanet eden bu Ortaçağcı güruha yurt olarak sunulmuştur.

Ülkemize yaşatılan bu işgal ile amaçlanan, Antiemperyalist Birinci Kurtuluş Savaşı’mızın zaferiyle kurulan Laik Cumhuriyet’in yıkılıp yerine kuracakları Ortaçağcı Faşist Din Devletine asker yaratmaktır.

AB-D Emperyalist Haydutlarının gönlünden geçen, bu sürecin sonunda Yeni Sevr’in yani BOP’un yaşama geçmesidir.

Böylesi bir “sinsi işgal”, dünyanın hiçbir ülkesinde görülmüş, bilinmiş, duyulmuş değildir…

AB-D Emperyalistlerinin BOP’una çalışan AKP’giller bunu da “başardılar.”

Zaten AB-D Emperyalistleri, hiçbir zaman Kuvayimilliye-Antiemperyalist Birinci Ulusal Kurtuluş Savaşı’mızın zaferini kabul etmediler.

Mazlum Halklara örnek ve umut olan o yenilgiyi akıllarından hiç çıkarmadılar.

Bu şanlı zaferimizi hiçbir zaman hazmedemediler. Dolayısıyla da içlerinde uhde kalan Sevr sevdasından asla vazgeçmediler.

Hain planlarına yaşam buldurmak için yıllarca uğraştılar. Kendilerine bu planlarında ikirciksiz hizmet sunacak, Antiemperyalist Birinci Kurtuluş Savaşı’mızda Halkımızı arkadan vuran Vahdettin’lerin, Damat Ferit’lerin, Nemrut Mustafa Paşa’ların, Ali Kemal’lerin devamcıları olan AKP’giller’i iktidara taşıdılar. Kendilerine engel olacak yurtsever unsurların büyük çoğunluğunu CIA Operasyonlarıyla temizlediler. Sonunda da Mustafa Kemal ve Birinci Kuvayimilliyecilerin yırtıp paçavraya çevirdiği Sevr’i, “BOP” olarak yeniden önümüze koydular.

İşte Türkiye’deki bu 13 milyondan fazla Ortaçağcı İstilacının, ümmetçi-hilafetçi Ortaçağcı güruhun Türkiye’yi işgal etmesi BOP’un bir sonucudur. Türkiye’de Türk’ü azınlığa düşürünce kolayca Sevr’i, Yeni Sevr demek olan BOP’u uygulayabileceklerini düşünmektedir emperyalist haydutlar. Ve bu amaçla da AKP’giller Hükümetini istedikleri gibi kullanmaktadırlar.

Ne karşılığında?

Ümmet döküntülerini Türkiye’de toplayıp, Türkiye’de Türk’ün azınlığa düşürülmesi ve AKP’giller’in ve Reisinin sürekli özlemini çektiği Hilafeti Türkiye’de kurup Halifeliğin ilan edilmesi karşılığında.

Peki nasıl çözülecek bu sorun?

Sorunun çözümü bizde, İkinci Kurtuluş Savaşı’mıza önderlik etmekte olan Halkın Kurtuluş Partisi’nde, bu savaşımızın sonunda kurulacak Halkın iktidarında.

Çünkü “Biz ki ustasıyız vatan sevmenin”, biz ki “Vatan aşkını söylemekten ve gereğini yapmaktan korkar hale gelmektense ölmek yeğdir”, diyenleriz, biz ki Genel Başkan’ımız Nurullah Efe Ankut’un deyimiyle “cesareti bir vatan” belleyenleriz. Bu sorunu da ancak ve ancak biz çözeriz.

Biz; 2011 Nisan’ından bu yana ülkemize gelmiş Suriyeli, Afgan, Iraklı, İranlı, Pakistanlı tüm istilacıları vatandaşlık alıp almadıklarına bakmaksızın ülkeden çıkaracağız.

Ayrıca da bu insanların yasal ve büyük kısmı yasal olmayan yollardan Avrupa’ya gönderilmelerini sağlayacağız. Bu emperyalist katliamcı çakal devletler, Ortadoğu’da yaratmış oldukları cehennemin ateşinin bir kısmının da kendi ülkelerine sıçrayıp düştüğünü görebilsinler ve o ateşle yanabilsinler diye. Emperyalist ülke halkları bu sorunun kendi devletlerinin emperyalist politikalarından kaynaklandığını görsünler ve bilsinler ki kendi devletlerini bir daha böyle geri ülkelere saldırıp çakallıklar yapmaktan alıkoymaya çalışsınlar.

Bu emperyalist devletlere gitmek istemeyen istilacıları da kendi ülkelerine göndereceğiz. Ama onları kırmadan dökmeden, ezmeden, acıtmadan ve üzmeden… Yani insani koşullar içerisinde, yaklaşımlar içerisinde… Ve 2011’den bu yana ülkemize girmiş olan bu Ortaçağcı döküntülerin bir teki bile ülkemizde kalmayacak. Bizim halk iktidarımızda yapılacak bu!..

Ayrıca AKP’giller’in oy deposunu doldurmaları için 50 bin dolarla, 250 bin dolarla, 400 bin dolarla verdikleri vatandaşlıklar bizim için yok hükmünde olacaktır. Bu şekilde vatandaşlık almış olanlar, paraları ödenip geldikleri yerlere gönderilecektir. Böylelikle oy deposu görevleri de ortadan kaldırılacaktır.

Mazlum Ulusların Emperyalizme Karşı İlk Zaferi olan Çanakkale’nin toprağı Türk-Kürt Halkının kanıyla sulandı. Suları şehitlerimizin kanıyla kızıla boyandı. Ölmeyi emreden Mustafa Kemal’in emriyle merminin, topun, dipçiğin üzerine koştu yüz binler. Ama geçit vermedi emperyalist alçaklara.

Dörtnala gelip Uzak Asya'dan Akdeniz’e bir kısrak başı gibi uzanan bu memleket” işgal edildi Emperyalist Yedi Düvel’in askerleri tarafından. Yok etmek istediler benliğimizi, tarihimizi, kültürümüzü ve onurumuzu. Vatansız bırakmak istediler. Ama “Bağımsızlık Benim Karakterimdir”, “Ya İstiklal Ya Ölüm” diyen bir önder çıktı, Kuvayimilliyeci Atalarımızla birlikte. “Bilekler kan içinde, dişler kenetli, ayaklar çıplak” Antiemperyalist Kurtuluş Savaşı verdiler, 1919’dan 1923’e dört yıl. Emperyalist Yedi Düvelin onurlarını kırdılar, yerli işbirlikçileriyle birlikte geldikleri gibi gönderdiler. Türk ve Kürt Halkının kanlarıyla yoğruldu bu kadim toprakların her karışı ama teslim etmedik bu vatanı, vatanımızı elimizden almak isteyenlere, bizi yok etmek isteyenlere, geçmişimizi silmek isteyenlere.

AB-D Emperyalistlerinin ve Yerli Satılmışların planlarına hizmet etmek için, o Halk düşmanı planlarının adı olan BOP’a askerlik yapmak için, Türkiye’yi Ortaçağın karanlıklarına götürmek için geleceksin, uğruna destansı mücadeleler verilen “ipek bir halıya benzeyen toprak”ları işgal edeceksin, öyle mi?

Yok öyle han-ı yağma!

Biz varız!

HKP var!

HKP’liler var!

Bu vatan; vatan uğruna, bağımsızlık uğruna, çocuklarına onurlu bir geçmiş bırakma uğruna kan dökmüş olanların, ölümü göze alanların, onurlarını ayaklar altına aldırmayanların, cesareti bir vatan belleyenlerin torunlarının hakkıdır.

İkinci Kurtuluş Savaşçıları HKP’liler olarak, “Onuru yaşamdan üstün tutan” Gerçek Devrimciler olarak bu vatanda, bu ülkenin vatandaşı olarak yaşama hakkımızı elimizden almak isteyen AB-D Emperyalistlerine ve yerli işbirlikçilerine karşı bıkmadan, usanmadan, yılmadan, korkmadan mücadele etmeye devam edeceğiz.

İkinci Kurtuluş Savaşı’mızın zaferiyle kuracağımız Demokratik Halk İktidarıyla, halkımıza hak ettiği güzellikleri yaşatacağız. Güzellikleri yaşamamıza engel olan AB-D Emperyalistlerini ve yerli satılmışları hak ettikleri Tarihin karanlıklarına göndereceğiz.

Birinci Kuvayimilliyeci Atalarımız başardılar.

Bir daha geriye dönülmemek üzere biz de başaracağız.

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!        
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163