CHP'DE BUGÜN GERÇKELŞEN PM'DEN ÇIKAN ADAYLAR
CHP'DE BUGÜN GEÇEKELŞEN PM'DEN ÇIKAN ADAYLAR


CHP Genel Merkezinde toplanan MYK ve ardından gerçekleşen PM toplantısında yetmiş Belediye Başkan adayını belirledi.


İşte o adayların listesi;


Sıra İl İlçe Belde PM Sıra Ad Soyad Durum

1 Adıyaman Besni Çakırhüyük PM6 Hüseyin Gürer 
2 Aksaray Eskil PM 6 Yakup Gök 
3 Aksaray Merkez Topakkaya PM 6 Battal Akçay 
4 Aksaray Merkez Bağlıkaya PM 6 Recep Özkök 
5 Aksaray Gülağaç Saratlı PM 6 Zeki Türker CHP Belediyesi
6 Amasya Merkez PM 6 Arife Serpil Saraçoğlu 
7 Amasya Taşova PM 6 Ömer Özalp 
8 Antalya Kepez PM 6 Murat Dinç 
9 Balıkesir Edremit PM 6 Selman Hasan Arslan CHP Belediyesi
10 Balıkesir Marmara PM 6 Yakup Aksu 
11 Bartın Merkez PM 6 Mehmet Arslan 
12 Bartın Amasra PM 6 Recai Çakır 
13 Bingöl Karlıova PM 6 Ahmet Karabulak 
14 Bingöl Merkez Ilıcalar PM 6 Abdulmelik Kocihan 
15 Bingöl Merkez Sancak PM 6 Cevdat Keskin 
16 Bitlis Güroymak PM 6 Mehmet Şefik Aysoy 
17 Bitlis Hizan PM 6 Servet Özdemir 
18 Bolu Mengen Gökçesu PM 6 Niyazi Dedeoğlu CHP Belediyesi
19 Çankırı Çerkeş PM 6 Erdoğan Çubukçuoğlu 
20 Denizli Honaz PM 6 Yüksel Kepenek 
21 Denizli Babadağ PM 6 Ali Atlı 
22 Diyarbakır Büyükşehir PM 6 Veysi Aghan 
23 Diyarbakır Bağlar PM 6 Hebun Kaplan 
24 Diyarbakır Bismil PM 6 Selim Yılmaz 
25 Diyarbakır Kocaköy PM 6 Muhyettin Çelik 
26 Elazığ Palu PM 6 Adnan Karadağ 
27 Erzincan Üzümlü PM6 Elif İnci Utlu 
28 Erzincan Çayırlı PM 6 Nihat Alptekin 
29 Erzincan Refahiye PM 6 Yavuz Dumanlı 
30 Erzincan Tercan PM 6 Derya Kırdım 
31 Erzincan Kemah PM 6 Ali Sin 
32 Erzincan İliç PM 6 Gökmen Yıldırım 
33 Giresun Espiye Soğukpınar PM6 Mustafa Eyice 
34 Hakkari Yüksekova Büyükçiftlik PM 6 Kadri Zeydan 
35 Hakkari Merkez Durankaya PM 6 Naci Erik 
36 İzmir Kemalpaşa PM 6 Rıdvan Karakayalı 
37 İzmir Aliağa PM 6 Özcan Durmaz 
38 İzmir Kınık PM 6 Ahmet Özkan 
39 İzmir Ödemiş PM 6 Muhittin Cumhur Şener 
40 Kahramanmaraş Ekinözü PM 6 Fatih Vicdan 
41 Kars Merkez PM 6 Taner Toraman 
42 Kastamonu Merkez PM 6 Mustafa Öztürk 
43 Kırıkkale Çelebi PM 6 Oktay Babadağ 
44 Kırıkkale Merkez Hacılar PM 6 Necati Koyuncu 
45 Konya Kulu PM 6 Galip Polat 
46 Kütahya Simav PM 6 Gülcan Bütün 
47 Mersin Aydıncık PM 6 Abdullah Servili 
48 Mersin Çamlıyayla PM 6 İslam Sarı 
49 Muğla Yatağan PM 6 Halil Arslan CHP Belediyesi
50 Muğla Ortaca PM 6 Mehmet Sertkaya CHP Belediyesi
51 Muğla Köyceğiz PM 6 Hüseyin Erol 
52 Muş Merkez Konukbekler PM 6 Fikret Güler 
53 Nevşehir Merkez Nar PM 6 Remziye Tok 
54 Nevşehir Kozaklı PM 6 Bülent Öcal 
55 Nevşehir Hacıbektaş PM 6 Arif Yoldaş Altıok 
56 Niğde Merkez Alay PM 6 Ahmet Demirbaş 
57 Niğde Merkez Bağlama PM 6 Göksal Afşar 
58 Niğde Merkez Kiledere PM 6 Yunus Karakaya 
59 Ordu İkizce PM 6 Mustafa Kaynar 
60 Ordu Altınordu PM 6 Birol Yılmaz 
61 Sivas Doğanşar PM 6 Erdal Öztürk 
62 Şırnak Silopi Başverimli PM 6 Süleyman Bayrak 
63 Şırnak İdil Karalar PM 6 Ekrem Sağlam 
64 Tokat Zile PM 6 Şükrü Sargın 
65 Trabzon Çaykara PM6 Hasan Düzgün 
66 Trabzon Tonya PM 6 Şuaib Aydın 
67 Yalova Merkez Kadıköy PM6 Taner Ozan 
68 Yalova Çınarcık Esenköy PM 6 Hıdır Hanoğlu 
69 Yozgat Boğazlıyan Sırçalı PM 6 Hacı Mustafa Dilek 
70 Yozgat Boğazlıyan Ovakent PM 6 Arif Şahingöz 





Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×