CHP Karşıyaka'da sular durulmuyor...
CHP Karşıyaka’da istifalar devam ediyor

CHP Karşıyaka'da sular durulmuyor...

İlçe Başkanı Uğur Yıldırım’ı sert sözlerle eleştirerek yönetim kurulundan üyeliğinden 'Yüksel Çıldır, Cem Doğan, Yiğit Karayılanoğlu, Gülseren Köksal, İzzet Uğur Zeki ve Saadet Arslan' istifa etmişti.

Bugün de CHP Karşıyaka İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Ermeş ve 14 yönetim kurulu üyesi istifa etti. 

CHP Karşıyaka Gençlik Kolları'nın istifa açıklaması;


2017 Aralık ayından beri onurla ve gururla partimizin bizlere verdiği en yüce görevlerden bir tanesini üzerimize düşen sorumluluğu layıkıyla yerine getirerek ifa ettik.Bu süreç boyunca bir genel seçim, bir yerel seçim ve onlarca basın açıklaması etkinlikler gerçekleştirdik.
Partimizin kalesi olan Karşıyaka'mızda Gecemizi gündüzümüze katarak  tek bir umudumuz olan 6 oklu onurlu bayrağımızı göklerde dalgalandırmak adına emek mücadelemizden bir adım dahi geri atmadık.
Bugün oluşan koşullar gereği sürecin bizler için yorucu ve ve yıpratıcı geçmesinden dolayı enerjik ve daha dinamik bir yapı oluşabilmesi için CHP Karşıyaka Gençlik Kolları Yönetim Kurulunun bütün bireyleri olarak görevlerimizden istifa ettiğimizi kamuoyuna duyururuz.
Bizler bu partinin evlatlarıyız bu partinin her kademesinde emek verdik ve emek vermeye devam edeceğiz. Dün olduğu gibi bugünde Cumhuriyet Halk Partimizin genelde iktidarı için çalışmaya devam edeceğiz. 

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163