CHP’DE GENEL SEKRETERLİK KONUSUNDA SÜRPRİZ KARAR
CHP’DE GENEL SEKRETERLİK KONUSUNDA SÜRPRİZ KARAR


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akif Hamzaçebi’nin istifasıyla boşalan Genel Sekreterlik konusunda sürpriz bir hamle geldi.

MYK toplantısının ardından CHP Çanakkale Milletvekili ve CHP Genel Başkan yardımcısı Muharrem Erkek’in Akif Hamzaçebi’nin yerine CHP Genel Sekreterliğine getirildiği haberleri gündeme bomba gibi düştü. İşin Aslı sonra ortaya çıktı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MYK toplantısında Akif Hamzaçebi’nin istifasıyla boşalan Genel Sekreterlik konusunda atacağı adım konusunda bilgi verdi.


DÜZGÜN HABER’in edindiği bilgiye göre CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Akif Hamzaçebi’nin istifasıyla boşalan Genel Sekreterlik görevine atama yapacağını belirterek, “Ancak atama yapılana kadar Genel Sekreterlik görevini geçici olarak, Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek yürütecek. İşlerin aksamaması gerekiyor” bilgisini paylaştı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Sekreter olarak hangi ismi, ne zaman atayacağı konusunda ise bilgi vermedi. Görünen o ki, yeni Genel Sekreter belli olana kadar Genel Sekreterlik görevini Muharrem Erkek yürütecek. 

Düzgün Haber
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×