ÇOBAN ATEŞİ İZMİR'DE YANIYOR
ÇOBAN ATEŞİ İZMİR'DE YANIYOR


Merkez Sağın tecrübeli siyasetçileri, Adana,Çanakkale ve Antalya’dan sonra çoban ateşini yakmak için 23 Şubat 2019 Cumartesi günü geniş bir katılımla Cumhuriyetin kalesi İzmir’de bir araya geliyorlar.

Çoban Ateşi hareketinin lideri eski Sağlık ve Devlet Bakanı Rifat Serdaroğlu yaptığı açıklamada  “Çoban Ateşi hareketinin sahibi sadece Türk Milletidir. Çoban Ateşlerinin, siyasi bir yapıya dönüştürülüp, dönüştürülmeyeceğine yine Türk Milleti karar verecektir.” ifadelerini kullandı. Serdaroğlu,açıklamasının devamında “Bu rezil düzeni, bu kepazeliği demokratik yolla yıkmak bu günkü düzen partilerinin yapabilecekleri bir iş değildir. İktidarı muhalefetiyle bunlar birbirine benzediler. Birbirlerinden farkları kalmadı. Tek başına yerel seçimlere bile katılamayan particiklerden Türk Milletine artık hayır gelmez…
Türkiye’yi yeniden Demokratik Parlamenter rejime, Hukuk Devletine, Lâik Cumhuriyete kavuşturmak,yeniden kalkınmış Büyük Türkiye’yi yaratıp, bölünmüş bir milleti birleştirmek ve ülkeyi kaybettiğimiz huzura kavuşturmak için “Çoban Ateşi” hareketini başlattık. Ülke genelinde toplantılar düzenliyoruz.Binlerce insanımız, kendi olanaklarıyla salonlara koşuyor.23 Şubat 2019 Cumartesi günü İzmir Fuar Basmane Kapısı girişindeki 1/B Holünde toplanacağız.Tüm Egeli demokratları, özellikle kadınlarımızı ve gençlerimizi bekliyoruz.
Bizler, bölünmüşü birleştirmek için geleceğiz. Biliyor ve inanıyoruz ki;Bölünürsek YOK oluruz, bütün olur ve hakça bölüşürsek hem ÇOK hem de TOK oluruz…Ne Mutlu Türküm Diyene…” dedi.

YEREL SEÇİMDE MİLLET İTTİFAKI ADAYLARINI DESTEKLEYECEĞİZ
Rifat Serdaroğlu 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimde CHP+İYİ Parti adaylarından namusuna, iş ahlakına, çalışkanlığına güvendiği kişilerin destekleneceğini belirterek “01 Nisan 2019 tarihinden başlamak üzere, AKP ve MHP’ye karşı, Türk Siyasi Tarihinin görebileceği en yoğun muhalefet başlatılacaktır. 7 gün 24 saat esasıyla gençlerimizle-kadınlarımızla-tecrübeli arkadaşlarımızla her kapıyı çalıp, derdimizi-çözüm önerilerimizi vatandaşlarımıza yüz yüze anlatacağız.” ifadelerini kullandı

Rifat Serdaroğlu Türk Halkına seslenerek “Çoban Ateşi hareketine destek vermek, katılmak, bulunduğunuz her evde-sokakta-köyde-mahallede-şehirde kendi çapımızda birer çoban ateşi yakarak duyurmak vatan görevidir.
Türk Milletinin yaktığı bu ateş büyüyecek ve devlet-millet düşmanlarını kahredecek, Türk Milletinin uygarlık yolunu aydınlatacaktır.” dedi.
Çoban Ateşi’nin İzmir buluşması 23 Şubat 2019 Cumartesi günü Saat 12.30 Fuar Basmane Kapısı girişi 1/B Holünde gerçekleşecek. 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163