Bu Makale
283 Tekil
Görüntülendi.
SIRPLAR SOYKIRIM PEŞİNDE KOŞTUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ
banner183

SIRPLAR SOYKIRIM PEŞİNDE KOŞTUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ

 

Ellerinde masum Boşnak halkının kanı olan Sırp'lar yine rahat durmadı.

 

Sırp'lar bu kez Katar'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nda gösterdiler çirkin yüzlerini.

 

Brezilya - Sırbistan maçında yine yaptı yapacağını Sırbistan Futbol Federasyonu,  Dünya Kupası'nda Brezilya ile karşılaşan Sırbistan'ın, soyunma odasında, Kosova'yı Sırbistan'ın parçasıymış gibi gösteren flamayı astılar.

 

Bu Sırp'ların ne kadar kana susamış bir toplum olduğunun net bir göstergesi diyebiliriz her halde.

 

Kosova Sırp toprağı değil bunu Sırp'lar bilmelerine rağmen sürekli Boşnak'lar ve Arnavut'lar üzerine provokatif eylemler yapıyor.

 

Tarihte biraz araştırma yaparsanız o topraklara Sırp'lar Boşnak'lardan ve Arnavut'lardan sonra geldiğini görebilirsiniz.

 

Ortadoks Kilisesi her türlü terörü ve katliamları desteklediğini Karadağ'da gösterdi.

 

Sırp'ları da Ortadoks Kilisesi yönetiyor, dinlerarası savaş çıkarmak için çırpınıyorlar onun için de Avrupa ülkeleri ve ABD üç maymunu oynuyor o coğrafyada yaşayan Müslümanları tasfiye etmek istiyorlar.

 

Elinden kan akan Sırp'lar Avrupa ve ABD'nin şımarık çocuğu. Bu olayı Türkiye yapsa yıllarca uluslararası spor müsabakalarından men edilirdi.

 

Sırp'ları men etmeyecekler. Üç beş kuruş ceza kesecekler konu kapanacak. Sırp'ların bu yaptığı kafatasçılık, ırkçılık ve bir ulusu yok saymak değil de nedir?

 

Bosna'da Sancak'ta yaptıkları daha unutulmayan bu ırkçı, kafatasçı Sırp'lar hiç rahat durmuyor, Avrupa ve ABD tavşana kaç tazıya tut diyor bunu da Sırp'lar bildiği için Balkanlar'da sürekli gergin bir ortam yaratıyor korku salmaya çalışıyor.

 

Sırp Futbol Federasyonu'nun yaptığını Kosova Futbol Federasyonu yapsaydı hemen spor müsabakalarından men ederlerdi. İki yüzlü Avrupa bunu sürekli yapıyor.

 

FİFA açıklama yapmış, 'Disiplin soruşturması başlatıldı'  gerçekten çok komik. Sonuç şimdiden belli yukarıda yazdığım gibi üç beş kuruş para cezası verirler belki konu kapanır.

 

Sırp'lar Balkanlar'ı kan gölüne çevirmek istiyor, geçmişte Boşnak'lara yaptıkları ve bugün yaptıkları bunları net bir şekilde ortaya seriyor.

 

Dünya Kupası'nda rakibi Brezilya ile karşılaşan Sırbistan takımının soyunma odasında, "Teslim olmak yok" yazılı, "Kosova haritasına resmedilmiş Sırbistan bayrağı" bölgede tepkiyle karşılandı.

 

Kosova Futbol Federasyonu, konuyla ilgili şikayette bulunduklarını ve FIFA'nın olayla ilgili Sırbistan Futbol Federasyonu'na "disiplin soruşturması" başlattığını duyurdu.

Sırp Futbol Federasyonu'nun soyunma odasına astığı bu pankart Kosova'ya yönelik nefret dolu, yabancı düşmanı ve soykırım mesajları içermiyorsa ne içeriyor?

 

Gerçekten Sırp'lara ceza verilecek mi çok merak ediyorum!

 

Sağlıcakla kalın

  
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163