1912 Derneğinden Kınama

İşte o açıklama;

 

YAŞAR AİLESİ'NE ve KAMUOYUNA,

 

Karşıyaka Spor Kulübü'nün 50 yılı aşkın bir süredir destekçisi ve Basketbol Şubemizin de 20 yılı aşkın bir süredir sponsoru bulunan başta Onursal Başkanımız ve Derneğimizin Kurucu Üyesi Sayın Selçuk Yaşar olmak üzere, Yaşar Ailesi'ne ve tüm Karşıyakalıları yasa boğan Sayın Selim Yaşar'ın zamansız kaybından dolayı tekrar üzüntülerimizi paylaşıyor ve değerli ailesine sabırlar diliyoruz.

 

Sayın Selçuk Yaşar hepimizin bildiği gibi hayatını Holdinge olduğu kadar Karşıyaka Spor Kulübü'ne adamış biridir. Karşıyaka denilince akla ilk önce Kaf Sin Kaf, daha sonra Selçuk Yaşar gelir. Kendisi Karşıyaka’yla yaşamaktadır ve Karşıyaka Spor Kulübü var olduğu sürece de yaşayacaktır.

 

Ancak böylesine acı bir günümüzde kendilerinin Karşıyakalı olduğuna inanmadığımız birileri tarafından daha acısını bile yaşayamamış aile için yayınlanan paylaşım, hepimizi ve tüm Karşıyakalıları derinden yaralamıştır. Paylaşımda yazılanlar; bir kelimesi bile gerçek olmayan, son derece çirkin ve mesnetsiz olduğu gibi, Karşıyaka Camiasını ve Kurumsal yapısını da  tamamen zedelemeye yönelik seviyesiz bir açıklamadır. Bu nedenle de talihsiz paylaşımı yapan veya yaptıranlara Hakkımızı Helal Etmiyoruz...

 

Son olarak Büyük Önder Atatürk'ün Kulübümüzü ziyaretinde açıkladığı gibi “Karşıyaka Spor Kulübünde görmüş olduğum gençlik iftihara şayandır” sözünü yerine getireceğimize ve 1912 Ruhunu yaşatacağımıza hep birlikte inanarak söz veriyoruz.

 

Karşıyaka kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

1912 DERNEĞİ YEŞİLDİR, KIRMIZIDIR, KULÜBÜNÜN AŞIĞIDIR...

   

1912 KARŞIYAKA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU 
Anahtar Kelimeler
1912 DerneğindenKınama
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163