banner183

Gündüz sporcu, gece müzisyen…

Türkiye’nin ünlü kanun üstadı Erol Gönüldaş ile Karşıyaka Müzik Korosu’nun başarılı şefi, müzik usta öğreticisi Mehtap Gönüldaş’ın biricik evladı olan Kerem Gönüldaş Bostanlı’daki Özel İlgi Fen Lisesi’nde öğrenimini başarıyla sürdürüyor.    

Okulunun yanı sıra Bostanlıspor’da masa tenisi takım çalışmalarıyla ve futbol okulu ve kaleci akademisine devam eden Kerem Gönüldaş, İzmir içindeki dernek konserlerinde de babası ünlü kanun üstadı Erol Gönüldaş’ın saz ekibinde yer alarak baterisiyle gruba destek veriyor.

Zaman zaman yorulduğunu ancak çalışma hayatına erken başlamanın gelecek için avantaj sağlayacağını, spor ile müziği de okulunu aksatmadan yaptığını ifade eden Kerem Gönüldaş, “okul-spor ve müzik bir arada gider mi?” sorusunu soranlara da “programlı olup da okulda dersi dinleyip, çalışmalara gerekli önemi verirsen elbette başarıyla gidiyor” dediğini belirtiyor.

Müziği anne ve babasından öğrendiğini, babası gibi kanun çalmayıp, annesi tarafından öğretilen piyano ve org çaldığını ancak bateri de daha fazla keyif aldığını sözlerine ekleyip, “Hayatta hep bir B Planı olmalı. Bu nedenle de müzisyenliği B Planı olarak başaracağım. Amacım iyi bir tahsil yapmak” dedi. Karşıyaka Çocuk Korosu şefi Mehtap Gönüldaş, Kerem’in okul, spor ve iş yaşamını birlikte başarıyla götürdüğünden mutlu olduğunu, elinde bir meslek olması amacıyla da müzisyenliğe genç yaşta başladığını ancak oğlunun asıl hedefinin okumak olduğunu, anne ve babası gibi konservatuar olmasa bile güzel bir üniversite yaşamını hedeflediğini belirttiğini söyledi. 
 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163