OLİMPİYAT MADALYALI CİMNASTİKCİMİZ FERHAT ARICAN GÖZTEPE 'DE...

Arıcan Göztepe Cimnastik Akademi'nin başında, binlerce çocuğu cimnastikle buluşturacak. "Göztepe Cimnastik Akademi" uygulayacağı "Doğru ekip, doğru iletişim, doğru ekipman ve doğru antrenman" metoduyla, İzmir'e Ferhat Arıcan ve Coşkun Boncuk gibi şampiyon cimnastikçilerin yetiştiği bir eğitim merkezi olacak.İlk etapta Gürsel Aksel Stadı, Buca ve Gaziemir’de faaliyet gösterecek Göztepe Cimnastik Akademi’nin tanıtımını Göztepe Olimpik Branşlar Başkanı Mehmet Sepil ile Olimpik Cimnastikci Ferhat Arıcan’ın birlikte gerçekleştirdi.

 


Mehmet Sepil, Göztepe’nin cimnastiğin yanı sıra futbol, voleybol, hentbol, yelken, basketbol, windsurf, triatlon, eskrim, okçuluk, yüzme, bilardo, masa tenisi, judo, satranç, tekvando ve briç branşlarına sahip olduğunu belirterek, “Olimpik branşlarımıza verdiğimiz değerin altını her fırsatta çiziyoruz. Buradaki amacımızın sürdürülebilirlikten geçtiğini de vurguluyoruz.

 

Bugün Cimnastik şubemizin başına ülkemizin cimnastik alanındaki sembol ve örnek ismi Ferhat’ı konumlandırmak benim çok önem verdiğim bir konu" dedi.

 

Ferhat Arıcan da Göztepe Cimnastik Akademi’nin İzmir’e yepyeni bir heyecan getireceğini belirtti.

Tanıtımın sunumunu

TRT'deki haber ve spor spikerlğinden tanıdığımız Okay Karacan yaptı.

 

 

 

Haber: Esat Erçetingöz 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163