İşte AKP Türkiyesi "Zinanın sebebi kız çocuklarının okula gitmesidir"
Yobazların "insanlığın kanseri" olduğunu gösteren bir düşünceyle karşı karşıyayız.  
Zinanın sebebi kız çocuklarının okula gitmesiymiş.
O zaman diri diri gömelim kız cocuklarını, böylece zinanın tamamen önüne geçeriz. 

Bu düşüncenin bir sonraki evresi "zinanın sebebi kız çocuklarının var olmasıdır" 

Galiba biri zaman makinasını icat etmiş ve biz hızla ortaçağa doğru geri gidiyoruz.
O dönemde kız çocuklarını diri diri gömüyordular, şimdi ise bunu kazma kürekle değil, iğrenç ve hastalıklı fikirleriyle yapıyorlar.
Mantıklarına göre evde bulunan 13 yaşındaki kız çocuğu hemen evlendirilip evden gönderilmeli, yoksa ev ahalisi dayanamaz, pijamayla evde dolaşan kızdan dolayı sürekli tahrik olup kıza kötü şeyler yapabilirler..
Bu yobazlardaki ensest potansiyeli acilen araştırılmalı. 

Sosyal medyada kız çocuklarının evlendirilmesi ile ilgili yayılan bu video büyük tepkilere neden oldu.

Videoda, "Biz şeyhin müridiyiz. Şeyhimizin bir duyurusu var" diyen sarıklı cübbeli bir kişi, kız çocuklarının okula gönderilmeyerek evlendirilmesi gerektiğini belirterek "Zina  okuldan çıktığı için şeyh hazretleri kızlar okula gitmesin diyor" ifadelerini kullanıyor.

Videodaki kişi ayrıca kız çocuklarının evde pijama ve  atlet giymesinin babasını, abisini tahrik edeceğini iddia ediyor.

Konuşmada şu ifadeler kullanılıyor:

"Şeyh hazretleri diyor ki, kız çocukları ergenlik çağına girdikten sonra onları evlendirmek daha hayırlıdır. Kadınlar düğünde oynamasın. Genç kızlar atletle, pijamayla abisini, babasını, amcasını, dayısını tahrik edecek giysilerle evin içinde dolaşmasın.

Eğer zina böyle devam ederse bereket kalmayacak, insanlar para için birbirini öldürecektir. Yani bereketin kaybolmasının sebebi zinadır. Zina da okuldan çıktığı için şeyh hazretleri diyor kızlar okula gitmesin. Okulda bozuluyorlar."

Videoyu çeken kadının şeyhin ismi ne demesi üzerine ise, İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nu kast ederek "Mahmut Efendi" cevabını veriyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×