banner183

14-15 OCAK 2023 1. ULUSAL CİSEF EGE SEMPOZYUMU

Sempozyum Dokuz Eylül Üniversitesi DESEM Bordo Salonda 14-15 Ocak 2023’te, saat 09.00-18.00 arasında gerçekleşecektir. CİSED, Dokuz Eylül Üniversitesi ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen sempozyumumuzda, ruh sağlığı, mindfulness, hipnoz konularından cinsel sağlık eğitimine, psikoterapi yaklaşımlarından kadın doğum temalarına kadar birçok içerik ücretsiz olarak paylaşılacaktır. Cinsel fonksiyon bozukluklarından tüp bebek sürecine kadar alanında uzman birçok uzman tarafından gerçekleştirilecek oturumlar sayesinde de hem biyolojik hem psikolojik birçok yönden katılımcılara bilgi akışı sağlanacaktır. 

Cinsel Sağlık Dernekleri Federasyonu (CİSEF) Başkanı Psikoterapist Dr. Cem KEÇE, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) Genel Başkanı Uzm. Dr. Fatma COŞAR, CİSED İzmir Başkanı Op. Dr. Ali Ata ÖZDEMİR ve Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Prof. Dr. Fatma Ebru İKİZ, Uzm.Dr.İnci ERKİN   tarafından*Gerçekleştirilecek açılış konuşmasıyla 14 Ocak 2023 saat 09.00’da sempozyum başlayacaktır.

 

Farklı alanların adeta bir puzzle gibi birleştirilerek bir bütünün oluşturulduğu sempozyumda, titizlikle yürütülen organizasyon ve örgütlenme çalışmaları sayesinde birçok lisans ve lisansüstü öğrencisine de ücretsiz bilgiye erişim fırsatı sağlanacaktır .

Katılım kaydı için ;

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAn5iIromjRGip5ffM4F4Ql1mc3nxONexLgdZbkO4QHMnGPg/viewformMisafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163