Başkan amcalarından çocuklara müjde

Ümit Mahalle Muhtarı Ayhan Polat ile mahallede yaptığı incelemeler sırasında kendisine yoğun ilgi gösteren Bornovalı minikleri kırmayan Başkan İduğ, onlarla biraraya gelerek sohbet etti, fotoğraf çektirdi. Tezahüratlarla kendisini karşılıyan çocuklarla yakından ilgilenen Başkan İduğ, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Aşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda düzenledikleri Uçurtma Şenliğini hatırlatarak, Mayıs ayında ilçenin farklı noktalarında da çocuklara özel uçurtma şenliği ile birlikte Bahara Hoşgeldin Festivali gerçekleştiriceklerinin müjdesini verdi.

 

Mayıs ayı festivallerle renklenecek

Başkan Mustafa İduğ, Mayıs ayında düzenleyecekleri festivaller ile “Bahara Hoş Geldin” diyeceklerini belirterek, “8 Mayıs’ta saat 15:00’de Çamdibi Atatürk Parkı’nda hep birlikte olurken, 15 Mayıs’ta da saat 13:00 ‘te Naldöken Bahri Altıntabak Futbol Sahası’nda ve yine aynı gün saat 15:00’te Çamkule Dr. Behçet Uz Rekreasyon Alanı’nda Bornovalılarla buluşacağız. Dağıttığımız uçurtmalarla gökyüzünü renklendireceğiz. Festivalde şişme oyuncaklar, eğlenceli atölyeler ve çeşitli spor aktiviteleri yer alırken, çocuklara çeşitli ikramlarda bulunacağız”dedi.

 

Etkinliklere tüm vatandaşları davet eden Başkan Mustafa İduğ, “Pandemi nedeniyle evlere kapanmıştık. Artık sokaklara çıkarak açık alanların tadını çıkarmalıyız. Bu etkinliklerde hep birlikte olmayı diliyorum” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

 

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163