Başkan Tahir Şahin’e  Menemen Ticaret Odası'ndan tebrik

Menemen Ticaret Odası heyetini makamında kabul eden  Belediye Başkanı Tahir Şahin,  “Belediyemiz kurulduğundan beri eski binalarda hizmet veriyordu, Eski Menemen merkezi buradaydı, şehir zamanla Çanakkale asfaltına kaymış bu bölgeyi de canlandırmak istedik. Yıllardır zor şartlar altında hizmet vermeye çalıştık. Birimlerimiz farklı farklı yerlerde hizmet vermeye çalışıyordu. Bütün birimlerimizi bir çatı altında topladık. Açılış yapmadık çalışan arkadaşlarımızla kurban kestik, saygı duruşu ve İstiklal marşımızı okuduk binamız hizmete açtık. Belediye binamızı nasıl yenilediysek eski Menemeni’ de yenileme çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diyerek  ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. 
Menemen'e kazandırdığı yeni hizmet binasından ötürü Başkan Tahir Şahin’i tebrik eden Menemen Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral da şunları söyledi: “ Menemenimize kazandırdığınız hizmet binası ile vatandaşımız artık daha iyi hizmet alacak. Binayı bu bölgede yapmanız eski Menemen merkezini tekrar canlandıracak sizleri kutlarım"

Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrasında  Menemen Ticaret Odası heyetine yeni binayı gezdiren Başkan Şahin, heyete yeni bina hakkında bilgi verdi. 
Yeni hizmet binasını  Başkan Tahir Şahin'in rehberliğinde inceleyen Menemen Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral'a Meclis Başkanı  Ali Azgın  ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Selek , Çoşkun Yıldız , Ersay Özalp, Erkan Çoban  ve Önder Zorba'da eşlik etti.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×