Bayraklı'da Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nu Kılıçdaroğlu açacak

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, 21 Şubat Cumartesi günü düzenleyecekleri açılış törenine tüm İzmirlileri davet ederek, ?Atamızın ismine yakışan bir salon yaptık. Ulu önderimizin ismini bir kez daha ölümsüzleştirdik? dedi.  

Bayraklı, Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonuna kavuşmak için artık gün sayıyor. 21 Şubat Cumartesi günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilecek açılış töreni saat 14.00'da başlayacak. Açılış öncesi ünlü sanatçı Onur Akın bir konser verecek.

İZMİRLİLERİ DAVET ETTİ

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, söz verdikleri bütün projeleri tek tek hayata geçirdiklerini belirterek, "Gerçekten İzmir'e, Bayraklı'ya yakışan bir salonu yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün ismini salonu vererek onu bir kez daha ölümsüzleştirdik. Bunun ayrıca mutluluğunu yaşıyoruz. Açılışımızı cumartesi günü saat 14.00'da Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla gerçekleştireceğiz. Tüm İzmirlileri törenimize bekliyoruz" dedi.

SALONUN ÖZELLİKLERİ

Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nun 550 kişilik tribün kapasitesi bulunuyor. Salonun altında ayrıca 36 araçlık otopark mevcut. Basketbol ve voleybolun tüm branş kategorilerine uygun olan salon, ısıtma ve soğutma sistemi ile donatıldı. Oyunculara müsabakalar boyunca profesyonel skorboard eşlik edecek. 4 sporcu soyunma odası, 2 hakem soyunma odası, toplantı ve idari odaları ile salon 2015-2016 sezonundaki müsabakalara ev sahipliği yapacak. Salon 26 x 15 metrelik ideal saha ölçülerine sahip. 

 

 

 

 

 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×