Bayram izni sohbeti

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, bugün 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkmasını değerlendirerek eşi Canan Ergin ile birlikte bayram kutlaması yaptı. Koronavirüs yasakları kapsamında yaklaşık üç aydır sokağa çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlar yeni düzenleme ile belirli saatlerde sokağa çıkıp nefes alabiliyor, yürüyüş yapabiliyorlar. Başkan Ergin ve eşi Canan Ergin, 14.00/20.00 saatleri arasında izin günleri olan vatandaşlar ile buluştu onların bayramlarını kutladı, sohbet etti, sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi, önerilerini dikkatle not aldı.

Başkan Ergin, bayramın birinci günü yaşlı vatandaşlara verilen izin doğrultusunda eşini de yanına alarak 65 yaş üstü vatandaşlar ile buluştu bayramlarını kutladı sohbet etti. Başkan Ergin, “ Büyüklerimizle, sevdiklerimizle, tokalaşamadan sarılamadan bir bayram geçirmenin burukluğunu yaşıyoruz, ama 65 yaş üzeri hemşehrilerimizle de  uzun süredir görüşemiyorduk malum yaklaşık üç aydır evdeler, fırsat oldu, hem bayramlaştık hem sohbet etmiş olduk” dedi.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin Ayvalıklı vatandaşlara da seslenerek, “Herkesin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum, ama rica ediyorum, bayramda sosyal izolasyona uymak çok önemli, bunu unutmayalım, İnşallah en kısa sürede bu pandemi krizi biter ve normale döneriz” diye konuştu.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×