Bornova’da Sosyal Demokratlar Yardımlaşma ve Danışma Derneği

Başkan İduğ, “Yaşanan tüm krizleri aşan sadece STK’lardır”

 

Bornova Belediyesi olarak hayata geçirdikleri Atatürk Sivil Toplum Kuruluşları Yerkeşkesi projesini anlatan Başkan Mustafa İduğ,”Ben 14 yıl STK’larda başkınlık yapan biriyim. Bu iş gönül ve zaman işi. Onların yaşadıkları zorlukları da yakından biliyorum. Biz STK Merkezi ile yaklaşık 320 federasyon ve derneğe ev sahipliği yapıyoruz. Onlara sağladığımız olanaklar sayesinde STK’ların kira, aidat, salon ve elektirik gibi sorunları düşünmeden asli işlerini yapmalarına olanak tanıyoruz”dedi.

 

 Değerli bir çalışma

Sosyal Demokratlar Yardımlaşma ve Danışma Derneği yönetimine aldıkları görevde başarılar da dileyen Başkan İduğ, “Sosyal demokrasi çok önemli bir kavram. Özellikle bu gün ekonominin geldiği şu noktada yardımlaşmak ve destek olmak çok önemli konular. Sizler çok değerli ve içi dolu bir çalışma başlattınız. Emeği geçen herkese teşekkür ederim”diye konuştu.

 

Acar’dan teşekkür

Sosyal Demokratlar Yardımlaşma ve Danışma Derneği’nin özellikle gençlerin yaşamlarına katkı koymak için faaliye geçtiğini belirten Dernek Başkanı Ramiz Acar ise, “Okuyan, araştıran, sorgulayan, Ataürk ilke ve devrimlerine sahip çıkarak topluma katkı koyan kişiler yetşmesini istiyoruz. Çalışmalarımız bu doğrultuda yapacağız. Bize bu konuda şimdiden destek olan başta Başkanımız Mustafa İduğ olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz”dedi.

 

 

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163