Bornova'da Zekai Tunca’dan ‘Sevgi Şarkıları’
'Sevgi Şarkıları' ismiyle düzenlenen konsere konuk sanatçı olarak katılan Zekai Tunca, eskimeyen şarkılarla sevgililere seslendi. Tunca, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'nın en çok sevdiği şarkılardan olan 'Fikrimin İnce Gülü'nü de söyleyerek sürpriz yaptı.

Bornova Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü muhteşem bir konser ve ünlü Sanatçı Zekai Tunca'nın seslendirdiği unutulmaz eserlerle karşıladı. Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar Kültür Merkezi MÖTBE Salonu'nda düzenlenen konserde salonu tamamen dolduran Bornovalılar şarkılara keyifle eşlik etti. Şef Sami Büyüköztekir yönetimindeki konserde koro ve solo eserler büyük alkış aldı.

Zekai2

Muhayyer Peşrevi, Yadımda O Sevdalı Yeşil Didelerin Var, Yetmez mi Sana Bister-ü Balin Kucağım gibi birbirinden güzel pek çok eseri seslendiren Bornova Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu'nun ardından konserin ikinci yarısında Zekai Tunca sahne aldı. 'Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam' gibi dillerden düşmeyen eserleri seslendiren Zekai Tunca, Başkan Olgun Atila'nın da en çok sevdiği şarkı olan 'Fikrimin İnce Gülü'nü söyleyerek sürpriz yaptı.

Zekai3

Konseri eşi Hikmet Atila ile birlikte izleyen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, TSM Korosu ve Zekai Tunca'nın soğuk bir gecede şarkılarla sıcak bir ortam yarattıklarını belirterek, "Bizleri kırmayıp Bornovamıza geldiği için Zekai Tunca'ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Herkesin Sevgililer Günü'nü kutluyorum" dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×