Dikili’de Anlamlı Anneler Günü Kutlaması

Anneler Günü’nün sokağa çıkma yasağına denk gelmesi nedeniyle haftanın son mesai gününde Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, ilçe merkezindeki ve Çandarlı’daki annelere sürpriz ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Kırgöz tarafından sardunya çiçeğinin hediye edildiği ziyaretlerde, İzmir’de görevli olan ve bir aydır annesini göremeyen hemşire Dilek Cengiz’in 84 yaşındaki annesi Fethiye Kunduracı da unutulmadı.

 

Duygu dolu anlar

Başkan Kırgöz, İzmir’de pandemi hastanesi ilan edilen Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hemşire olarak görev yapan Dilek Cengiz’in, Çandarlı’da oturan 84 yaşındaki annesi Fethiye Kunduracı’yı evinde ziyaret ederek kızı adına çiçek hediye etti. Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette hemşire Dilek Cengiz ile de görüntülü görüşme gerçekleştirildi. Başkan Kırgöz’ün, annesine yaptığı ziyareti gören Cengiz, “ İlk kez bir Anneler Günü’nü annemden ayrı geçireceğim. Ama bu ziyaret beni çok mutlu etti, çok duygulandırdı. Annem ve kendim adına Belediye Başkanımız Sayın Adil Kırgöz’e teşekkür ederim” dedi. 

 

Annelerimiz her şeyimiz

Bu yıl Anneler Günü’nün sokağa çıkma yasağına denk gelmesi nedeniyle erken kutlama yaptıklarını belirten Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, “Haftanın son mesai gününde annelerimize sürpriz ziyaret gerçekleştirerek, sardunya çiçeğimizi hediye ettik. Bu ziyaretler sırasında sağlık çalışanı kardeşimiz Dilek Cengiz’in bir aydır annesiyle görüşemediğini öğrendik ve kendisi adına annesine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek, 84 yaşındaki Fethiye Kunduracı annemizin Anneler Günü’nü kutladık. Kendisi, salgınla mücadelede diğer sağlık çalışanları gibi çok büyük bir özveri ve fedakarlık gösteriyor. Bir aydır annesinden uzakta ve Anneler Günü’nde de yanında olamayacak. Biz de onun adına annesiyle bir araya geldik. Dilek kardeşimizin annesi bizim de annemiz. Karşılıksız sevginin simgesi olan annelerimize ne yapsak az. Annelerimiz dostumuz, annelerimiz sırdaşımız, annelerimiz her şeyimiz. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun” dedi.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×