Dikili’de Evde Kal Ama Sporsuz Kalma

Dikili’de Evde Kal Ama Sporsuz Kalma

 

Koronavirüs ile mücadeleyi aralıksız sürdüren Dikili Belediyesi, bir yandan da virüsten korunmak için evde kalan vatandaşlarına farklı etkinlikler düzenliyor. “Evde kal ama sporsuz kalma” sloganıyla gerçekleşen spor eğitimleri belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanıyor.

 

Haftada 3 kez

Dikili Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında belediyenin pilates eğitmeni tarafından haftanın 3 günü saat 11.00-11.30 arasında belediyenin sosyal medya hesaplarından spor eğitimleri canlı yayınlanarak vatandaşlarla buluşma sağlanıyor.

 

Etkinliklerimiz sürecek

Koronavirüs ile mücadelede evde kalmanın önemli olduğunu kaydeden Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz,  “ Koronavirüs tedbirleri kapsamında hemşehrilerimizin evde kalmalarını çok önemsiyoruz. Sağlıkları bizim için önemli. Vatandaşlarımızın evde kaldıkları bu süreçte biz de hem dışarıda hem de evlerinde onların yardımına koşuyoruz. Bu kez hedefimiz evde geçirilen zamanlarını spor ile buluşturmak. Bu kapsamda belediyemizin Facebook sosyal medya hesabında spor derslerimiz ile hemşehrilerimizin evlerine konuk oluyoruz. Eğitmen arkadaşımız her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri vatandaşlarımızın evine pilates dersleri ile konuk olacak.  Facebook hesabımızdan canlı yayınlanacak etkinliğe tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum. Hemşehrilerimiz evde kalmaya özen göstersin, bizler farklı etkinlik ve hizmetlerle onları buluşturmaya devam edelim. Evde kalın, sağlıklı kalın” dedi. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163