Güzelbahçe Belediyesi Öğretmenler Onuruna Yemek Verdi
 Güzelbahçe Pirzola House’de verilen yemeğe Güzelbahçe’de oturan çalışan ve emekli olan yaklaşık 300’ü aşkın öğretmen katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Güzelbahçe’nin eğitim vizyonu ile öne çıktığını ve İzmir’de en çok özel okulun Güzelbahçe’de bulunduğunu, yakında üç yeni özel okulun daha açılacağı müjdesini verdi. Başkan İnce, “Cumhuriyetimizin kurucusuMustafa Kemal Atatürk’ün devrim ve ilkelerini benimseten, hurafeler yerine, bilimin gerekliliğine inanan, bağımsızlığın büyük bir erdem olduğunu söyleyen, her koşulda, her zorluğu göze alarak gerçekleri dile getiren öğretmenlerimize buradan selam ve saygılarımı sunuyorum. Ayrıca canlarını eğitim uğruna veren başta  Başöğretmen Atatürk olmak üzere tüm şehit öğretmenlerimize Allahtan rahmet diliyorum." dedi. 

CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Ednan Arslan, belediye meclis üyeleri ve ilçedeki okulların müdürleri, öğretmenler ve emekli öğretmenlerin de katıldığı gecede Black and White müzik topluluğu konukları eğlendirdi.
Güzelbahçe Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, ilçede oturan  veya ilçedeki okullarda görev yapan öğretmenlerin onuruna bir yemek verdi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×