Hobi ve spor kursları youtube’de

Bornova Belediyesi’nden evde kalanlara özel uzaktan eğitim

 

Virüsün bulaşımı ve yayılımını önlemek amacıyla pek çok hizmetini internet sitesi, sosyal medya kanalları ve telefon üzerinden sunan Bornova Belediyesi, zorlu süreci evlerinde geçiren vatandaşlara yönelik videolar hazırlayarak vatandaşların bu videolardan sosyal medya kanalları aracılığı ile yararlanmasını sağlıyor.

 

Tüm dallarda eğitim

Eğitmenler, seramikten baleye, müzikten dansa, satrançtan fotoğrafçılığa pek çok branştaki hobi ve beceri edindirme kursları, antrenörler ise başta pilates, yoga ve aerobik olmak üzere futboldan basketbola, cimnastikten tekvandoya tüm spor kurslarına, hazırladıkları eğitim videolarıyla kaldığı yerden devam ediyor.

 

Bornova Belediyesi’nin resmi Youtube kanalından verilen eğitimler herkese açık olacağından yeni başlayanlar için de bazı temel bilgilerin içinde olduğu videolar da hazırlanıyor. Kanaldan Cuma günleri hobi ve beceri edindirme kurs videoları, Salı günleri spor videoları yayınlıyor.

 

Biz size geliriz

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, vatandaşların zorunlu haller dışında evlerinden çıkmamalarını istediği bu olağan süreçte, uzmanların özellikle hareket etmenin önemine vurgu yaptığını hatırlarak, “Biz de bu amaçla spor kurslarımızı uzaktan eğitim sistemiyle yürütmeye başladık. Vatandaşlarımızın evlerindeki zamanı daha verimli şekilde geçirmeleri için hobi ve beceri edindirme kurslarımıza da aynı şekilde devam edeceğiz. Biz Bornovalıların yaşamını kolaylaştırmak için her şeyi yapıyoruz. Lütfen herkes evinde kalsın. Bizler eğitimlerimizle, Belediye hizmetlerimizle, hobi kurslarımızla size geliriz” diye konuştu.

 

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×