banner183

İduğ’dan ‘günaydın’ ziyareti

İduğ’dan ‘günaydın’ ziyareti

 

Bornova Belediyesi’ne ait 16 araç ve 84 personel, Kızılay çalışanları ve gönüllü bisikletçiler ile birlikte Bornovalılara 11 bin ekmek dağıttı. Ekmek paketleme ve dağıtım üssü olarak kullanılan Gençlik Merkezi bahçesine toplanan çalışanlar ve gönüllülere, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ve Türk Kızılayı Bornova Şubesi Başkanı Cemil Kurkut da katıldı.

 

Sokak sokak dolaşarak her eve ekmek bırakan ve Bornovalılarla sohbet eden Başkan İduğ “Merak etmeyin bizler her zaman yanınızdayız. Birlik ve dayanışma içinde bu sıkıntılı günleri atlatacağız” diyerek moral verdi. Mahalle sakinleri de sabahın erken saatlerinde karşılarında gördükleri Başkan İduğ’a; “İyi ki varsınız, bizleri çok mutlu ettiniz” diyerek teşekkür etti.

Türk Kızılayı Bornova Şubesi Başkanı Cemil Kurkut ise zor dönemlerde kurumlar arasındaki işbirliğinin önemine değinerek, “Her türlü yardım, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza kurumların işbirliği sayesinde daha sağlıklı ve hızlı şekilde ulaşıyor. Başkan İduğ’a kurumsal yaklaşımı ve dayanışma duygunu için çok teşekkür ediyorum. Bu yaklaşımının herkese örnek olmasını dilerim” diye konuştu. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163