İskender Doğan Narlıdere’de nostalji yaptı

İskender Doğan Narlıdere’de nostalji yaptı

 

Türk sanat yaşamına adını yazdıran usta isimleri Narlıdereliler ile buluşturan, Narlıdere Belediyesi Popüler Müzik Korosu, bu kez unutulmaz sanatçı İskender Doğan’ı ağırladı. Narlıderelilerin yoğun ilgi gösterdiği konserde, salon tıka basa doldu! 

20 ÖLÜMSÜZ ESER SESLENDİRİLDİ

Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi’ndeki konser, Şef Ferda Yılmaz’ın öncülüğünde gerçekleşti. Gecenin sunuculuğunu Hakan Eren yaptı. 75 kişiden oluşan Popüler Müzik Korosu, 80’ler ve 90’ların en güzel parçalarını sanatseverlere sundu. Müzik dünyasının unutulmaz ismi İskender Doğan’ın konuk sanatçı olarak katıldığı konserde, en güzel şarkılar İzmirliler için söylendi. Gecede, 20 eser seslendirildi. 600 kişilik salon doldu taştı. Konser sonunda koro ayakta alkışlandı.

 

“NARLIDERE SANATIN BAŞKENTİ OLACAK”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “9 yıldır Narlıdere’nin ve İzmir’in sanat yaşamına renk katan Popüler Müzik Korosu yine güzel bir konsere imza attı. Bizler de Narlıdere Belediyesi olarak her türlü kültür sanat faaliyetine destek olmaya ve bu çabamızı arttırmaya devam  edeceğiz. Gecede sahne alan ve emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×