Karabağlar'da 20 müdürlük tek çatı altında toplanıyor

Karabağlar Belediyesi'nin tüm birimlerini tek bir merkezde toplamayı amaçladığı yeni hizmet binasında sona yaklaşıldı. Binanın tamamlanması için tüm ekipler gece- gündüz çalışırken, hizmet binasında iç kısım tadilatı büyük ölçüde tamamlandı. Çalışmaları başından beri yakından takip eden Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da başkan yardımcıları ile sık sık bir araya gelerek yeni belediye binası hakkında bilgiler alıyor.

Vatandaşa kolaylık sağlayacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ihale bedeline yüzde 85 oranında katkı sağladığı Karabağlar Belediyesi yeni hizmet binası tamamlandığında 13 ayrı yerde kiracı olarak hizmet veren belediye müdürlükleri de yeni bina içinde hizmet verecek. Bu sayede hem ekonomik açıdan tasarruf sağlanacak hem de  binaya gelen vatandaşlar işlerini ivedilikle halledecek.

Belediyenin dışında hizmet veren ve daha geniş yerlere ihtiyaç duyan Sosyal İşler müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Spor Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Veterinerlik Müdürlüğü'nün dışındaki 20 müdürlük,  Karabağlar Belediyesi’nin yeni hizmet binası içinde vatandaşlara 2015 yılında hizmet vermeye başlayacak.Karabağlar'da 20 müdürlük tek çatı altında toplanıyor
Yeni hizmet binasında hangi müdürlükler yer alacak?

Basın-Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Çevre Koruma Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Emlak-İstimlak Müdürlüğü, Etüd-Proje Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü, Plan-Proje Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×