Menderes’te Evde Sağlık Hizmetleri Yeni Yerinde

Menderes’te Evde Sağlık Hizmetleri Yeni Yerinde

Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Menderes Belediyesi Yıldız Arıcan Evde Sağlık Hizmetleri Birimi, belediye binasından taşınarak yeni yerde hizmetini sürdürmeye devam ediyor. 65 yaş ve üstü yaşlı bireylerle her yaştaki yatalak hasta ve engelli kişilere ücretsiz temel sağlık hizmetinin verildiği hizmet Kemalpaşa mahallesinde özel olarak hazırlanan yeni yerinde hizmetini sürdürüyor.

Modern sağlık hizmeti

Vatandaşların her zaman yanında olduklarını kaydeden Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Belediye binamızda yer alan evde sağlık hizmetleri birimimizi yeni yerine taşıyarak, modern sağlık hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Kemalpaşa mahallemizde gerçekleştirdiğimiz tadilat ile sağlık hizmetlerine uygun olarak hazırlanan yeni yerimizde, uzman kadro sayısını 18’den 23’e çıkartırken, 3 olan hizmet aracımızı da arttırarak 4’e yükselttik” dedi.

Yeni hizmet

Evde Sağlık Hizmetleri uygulamasının genişletildiğini de ifade eden Başkan Kayalar, “Hoş Geldin Bebek ve Gebe Hizmetlerimizin yanı sıra gerçekleştirdiğimiz bakım hizmetlerimize berber hizmetimizi de ekleyerek vatandaşlarımızın hizmetine soktuk. Verdiğimiz tüm hizmetler ile vatandaşlarımızın yanında olmaya, onların derdine derman olmaya devam edeceğiz” dedi.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163