Narlıdere’de “Mandalin Cafe” açıldı!

Sahilevleri’ne renk katacak!

 

 

KALİTELİ ÜRÜN, UYGUN FİYAT

Narlıdere Belediyesi, belediyeye ait ilk sosyal tesis olan Mandalin Cafe’yi törenle hizmete açtı. Altıevler Mahallesi, Balıkçı Barınağı karşısında inşa edilen tesisin açılış törenine Başkan Ali Engin ve eşi İlke Engin, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, CHP il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda Narlıdereli katıldı. Açılış kokteyli sırasında Şef Ferda Yılmaz yönetimindeki Belediye Pop Orkestrası müzik dinletisi sundu. Katılımcılar, açılış kurdelesini de birlikte kesti. Açık ve kapalı bölümlerden oluşan aile çay bahçesi 09.00- 00.00 saatleri arasında, self servis sistemiyle hizmet verecek. Kaliteli gıda ürünleri, uygun fiyatlarla vatandaşlara sunulacak.

 

“DAHA GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Narlıdere’nin kıyı şeridi olan Sahilevleri ve Altıevler bölgesi, sadece Narlıdere için değil, tüm İzmir için önemli bir turizm alanı. Mandalin Cafe’de hijyen ve kalite standartlarına uygun bir hizmet anlayışı sergileyeceğiz. Bölgede önemli bir eksikliği giderdiğimizi düşünüyoruz. Tüm aileleri ve gençleri bekliyoruz. İlçenin tüm dinamikleriyle dayanışma içinde, daha güzel işler yapacağız” dedi.

 

 “İHTİYACI KARŞILAYACAK”

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu “Mandalin Cafe’nin, Narlıdere’nin önemli bir ihtiyacını karşılayacağına inanıyorum. Vatandaşların alım gücüne göre, kaliteli hizmet verecek olması da ayrı bir güzellik” dedi. Altıevler Mahalle Muhtarı Zuhal Arabacı da “Başta belediye başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×