Narlıderelilerin yüzde 94’ü mutlu!

Narlıderelilerin yüzde 94’ü mutlu!

Narlıdere’de bağımsız bir araştırma şirketi tarafından yapılan ‘memnuniyet’ anketi, vatandaşların yüzde 93,6’sının Narlıdere’de yaşamaktan mutlu olduğunu ortaya çıkardı. Narlıdereliler, belediye tarafından yapılması planlanan projeler için de yüzde 90 oranında “başarılı” notunu verdi. Başkan Engin “Narlıderemizi geliştiriyor, vatandaşlarımıza layık olmaya çalışıyoruz” dedi.

2 BİN 300 KİŞİYE SORULDU

Bağımsız bir araştırma firması, Narlıdere için ‘memnuniyet’ anketi yaptı. 11 mahallede 2 bin 300 denek üzerinde yapılan anket çalışmasında, vatandaşlara “Narlıdere’de yaşamaktan mutlu musunuz, belediye tarafından hayata geçirilen/ geçirilecek olan projelerin başarılı olacağına inanıyor musunuz” gibi sorular soruldu. Yapılan değerlendirme sonucunda, vatandaşların yüzde 93,6’sının Narlıdere’de yaşamaktan mutlu olduğu sonucu ortaya çıktı.

PROJELER TAM İSABET!
Ankette, Narlıdere Belediyesi tarafından yapılan ve yapılması planlanan projeler de soruldu. Çocuk Senfoni Orkestrası, Pir Sultan Abdal Parkı’nın yenilenmesi, Ali Onbaşı Deresi’ne mesire alanı ve macera parkı yapılması, Güngören Caddesi’nin sağlıklaştırılması, ormandan sahile uzanan 4 kilometrelik bisiklet yolu ve Yukarıköy’deki yenileme çalışmaları da Narlıdereliler tarafından, yüzde 90 oranla ‘tam isabet’ olarak yorumlandı.“VATANDAŞA LAYIK OLACAĞIZ”
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Deniziyle, doğasıyla, tarihi dokusu, kültürü ve insan yapısıyla eşsiz bir değer olan Narlıderemizi daha güzel, çağdaş ve yaşanabilir bir ilçe yapmak için emek harcıyoruz. Vatandaşlarımızın yaşadıkları yere karşı hissettikleri aidiyet duygusu ve belediye çalışmalarına duyduğu güven bize güç veriyor, layık olmaya çalışacağız” dedi.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×