Yılmazlar ve Polat tarlada işçilerle İncir topladı

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar ve İzmir Milletvekili Mahir Polat  ve CHP Beydağ İlçe Başkanı Şakir Başaran ile birlikte ilçenin
Mutaflar Mahallesi’nde burada tarlada çalışanlarla birlikte incir toplayan Başkan Yılmazlar incirin bölge için öneminden bahsetti.“KALİTELİ, GÜZEL VE UZUN ÖMÜRLÜ”

   Başkan Yılmazlar ve vekil Polat incirin durumu ile ilgili mahalle muhtarından bilgi aldı. Ardından açıklamalarda bulunan Başkan Yılmazlar, “İncir bizim ilçemiz için çok önemli. Kalite bakımından da ilçemizde çok güzel yaş incir ve kuru incir elde ediliyor. İncirlerimiz kaliteli, güzel ve uzun ömürlüdür.” ifadelerini kullandı.

 

   Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, İzmir Milletvekili Mahir Polat ve beraberindekiler daha sonra incir üretimi yapılan bir bahçeye giderek burada üretilen incirleri incelediler, daha sonra incir toplayan işçilere ikramlarda bulundular.  Beydağ Belediye Başkanı Yılmazlar ve İzmir Milletvekili Polat incir sepetini eline alarak incir ağacının dibinden kuru incirleri topladılar.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×