CHP Konak Gençlerinden Mizansenli Eleştiri

Konak Gençlik Kolları Başkanı Okan Uslu, Yönetim Kurulu ve Eylem Etkinlik Komisyonunca hazırlanan mizansende Koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasına rağmen toplu taşıma ile evlerine gönderilen vatandaşlara da değindiler.


Gençlik Kolları Başkanı Okan Uslu mizanseni “BİZ CUMHURİYET HALK PARTİSİ OLARAK VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ. BELEDİYELERİMİZLE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ERZAK YARDIMINDA BULUNDUK.

KANAYAN BAŞKA BİR YARAMIZ OLAN EĞİTİME, TABLET  VE İNTERNET VS. İHTİYAÇ SAHİBİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE KATKI  SAĞLAYARAK GENÇLERİMİZİN EĞİTİMDEN MAHRUM KALMAMALARI İÇİN UĞRAŞTIK.

ÜCRETSİZ MASKEMATİKLER KURDUK.ÇİFTÇİNİN DALINDAN TOPLAYAMADIĞI MEYVELERİ TOPLADIK. İŞSİZLİĞİN HATSAFHADA OLDUĞU BUGÜNLERDE ASKIDA FATURA, REÇETE, YEMEK, EKMEK, VERESİYE DEFTERİ KAPAMA GİBİ KAMPANYALAR İLE İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZIN  SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞ İLE YARALARINI SARMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

SAYIN SAĞLIK BAKANIM BİZ BUNLARI İKTİDAR DA OLMADIĞIMIZ HALDE GERÇEKLEŞTİRDİK. SİZ BİR DE 2023’TE İKTİDAR OLUNCA GÖRÜN BİZİ. BAKIN BAKALIM BİR TANE İŞSİZ GENCİMİZ KALIYOR MU? BİR TANE BABA OĞLUNA PANTOLON ALAMADIĞI İÇİN İNTİHAR EDİYOR MU?

 BAKIN  BÖYLE OLAĞANÜSTÜ DURUMLARDA  KONUT  KREDİSİ Mİ ÇIKARTIYORUZ  YA DA SEYAHAT YASAĞI KOYUP UÇAK BİLET FİYATLARINI MI DÜŞÜYORUZ?  YOKSA SOSYAL DEVLET ANLAYIŞI İLE YAŞAMIN TEMEL GEREKSİNİMLERİNE DAHA KOLAY ULAŞILMASINI MI SAĞLIYORUZ? BİZ İNSANCIL YAŞAMI SAVUNUYORUZ.

 GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN DEDİĞİ GİBİ, ‘VİRÜSLE VE EKONOMİK KRİZLE MÜCADELE DE GÜÇLÜ BİR SOSYAL DEVLET MÜDAHALESİ VE BUNUN GERÇEKLEŞTİRİLEBİLMESİ İÇİN DE YURTTAŞLARININ İHTİYAÇLARINI DUYARLI GÜÇLÜ BİR DEVLET ÖRGÜTLENMESİ GEREKLİDİR BU DA ANCAK CHP İKTİDARI İLÇE GERÇEKLEŞEBİLİR.’” diyerek  sonlandırdı.


Tiyatral basın açıklamasına Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu ve Yönetim Kurulu, İl Başkan Yardımcıları Pelda Tokan, Görkem Duman, Kazım Özdemir, Konak Meclis Üyeleri Orçun Altanhan, Sibel Hür, Ali Yangır, Cumhur Ter, Erhan Uzunoğlu , Konak Kent Konseyi Başkanı Hamit Mumcu, İl Disiplin Kurulu Üyesi ve  Disk Emekli Sen Şube Başkanı Kadir Altanhan,  Tüm Emekli Sen Şube Başkanı Ayşe Ekşioğlu ve çok sayıda partili katıldı. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×