Nurdan Özarslan CHP Bayraklı Kadın Kolları Başkanlığına Adaylığını açıkladı

Nurdan Özarslan CHP Bayraklı Kadın Kolları Başkanlığına Adaylığını açıkladı

 

Cumhuriyet Kadınları olarak demokrasi mücadelesini siyasal zeminde en üst seviyede sürdürmeye kararlıyız

Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını en iyi şekilde dalgalandırmak için çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Kimseyi ayrıştırmadan, bütünleştirici bir yapıyla ve herkesi kucaklayarak, üslubumuzu da koruyarak sahada yer alacağız

Belediyemizin hizmetlerini en iyi şekilde halka anlatıp Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı ilçemizle Belediyemiz dayanışma içinde çalışırken hep yanlarında var olacağız.

Sevgi, saygı, birlik ve beraberlik ruhu içinde, laik, demokratik, bağımsız Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar sürdürme kararlılığı ile çalışmalarımıza durmadan ve usanmadan devam edeceğiz.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı İlçe Kadın Kolları olarak mücadelemizi insan hakları, hukukun üstünlüğü, özgürlük, eşitlik ilkesine, emeğin yüceliğine, doğanın ve çevrenin korunmasına, çoğulcu, katılımcı demokrasi değerleri ile kadın-erkek eşitliğine inananlarla sürdüreceğiz. Cinsiyet eşitliğinin toplumsal yaşamın her alanında uygulanmasını sağlamak ve kadına karşı her türlü şiddeti önlemek, çağdaş, sosyal demokrat bir partinin kadınları olarak hepimizin görevidir. Cumhuriyet Halk Partisi kadınlarımızla var olmaya devam edecektir.

 

BİZ KADINLAR BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×